Designerska obudowa Fractal North w promocji! Trzeba się spieszyć

Designerska obudowa Fractal North w promocji! Trzeba się spieszyć

Obudowy komputerowe to przede wszystkim funkcjonalność, ale nie da się ukryć, że użytkownikom zależy również na wyglądzie. W tym przypadku o gustach się nie dyskutuje, bo jednemu podobają się gamingowe ficzery ze statków kosmicznych, podświetlenie RGB i wszędobylskie szkło, a drugiemu schludnie wyglądająca, nierzucająca się w oczy skrzynka. Jak wypada zatem Fractal North, czyli "buda", którą nabyć możecie już za 469 zł?

Fractal North Charcoal Black, bo właśnie ta wersja jest w promocji, wygląda według (mnie osobiście) fenomenalnie. Sam zresztą kupiłem ją nie tak dawno temu do swojego prywatnego komputera. Wersja Charcoal występuje w wariantach ze szklanym oknem lub siatką mesh (ta druga jest w promocji) i oferuje bardzo dobrą jakość wykonania, funkcjonalność i przede wszystkim wydajność w postaci dobrego przepływu powietrza. W obudowie fabrycznie zamontowano dwa, 140-mm wentylatory.

 

 

Fractal North Charcoal Black w promocji. Trzeba się spieszyć!

Fractal North

Fractal North to obudowa ATX typu Mid Tower. Zmieszczą się tam płyty główne ATX, m-ATX i Mini ITX. Wejdzie też karta graficzna o długości 355 mm (maksymalnie) i chłodzenie wieżowe procesora o wysokości do 170 mm. Z tyłu miejsca na przewody jest naprawdę dużo (nie mierzyłem osobiście, ale wszystkie przewody weszły bez problemu). Więcej informacji na temat tej obudowy znajdziecie w specyfikacji. Pamiętajcie tylko, że cena na poziomie 469 zł dotyczy promocji typu Gorący Strzał, a tę znajdziecie tutaj. Trzeba się spieszyć, bo liczba sztuk jest bardzo ograniczona.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Designerska obudowa Fractal North w promocji! Trzeba się spieszyć

 0