Destiny 2 otrzyma aktualizację 1.2.0 z oczekiwanym Warmind

Destiny 2 otrzyma aktualizację 1.2.0 z oczekiwanym Warmind

Po pewnym okresie przerwy autorzy Desitny 2 powracają z nowym rajdem dostępnym na wyłączność posiadaczy PlayStation 4 oraz pakietem poprawek do gry.

Wydane pod koniec ubiegłego roku Destiny 2 raczej nie zdobyło przychylności zarówno krytyków, jak i fanów serii zbierając noty poniżej oczekiwań autorów gry. Mimo to nie składają oni broni, tylko co jakiś czas usprawniają pod wieloma względami swój najnowszy projekt, czego owocem jest kolejna paczka poprawek, która zostanie udostępniona do pobrania już 8 maja. Mają one przygotować graczy do kolejnego trzeciego sezonu obecnego w trybie online. Łatka usprawnia wiele ogólnych elementów produkcji, kasuje pomniejsze błędy, a także poprawia wydajność na komputerach. W związku z tym planowana jest też konserwacja serwerów w dniu wypuszczenia patcha. Niestety nie wiemy ile dokładnie czasu ona zajmie.

Za parę dni posiadacze Destiny 2 otrzymają kolejną aktualizację usprawniającą wiele elementów rozgrywki

Warto nadmienić, że to nie jedyne nowości wprowadzane przez rzeczoną aktualizację. Produkcja ma bowiem doczekać się świeżego dodatku Warmind. Posiadacze PlayStation 4 w ramach współpracy Bungie oraz Sony otrzymają mały ekskluzywny strike, czyli innymi słowy — rajd. Co ciekawe deweloper przygotowuje kolejny tryb, który pojawi się jesienią bieżącego roku. Według zapewnień ma on wynieść gatunek pierwszoosobowych strzelanek na zupełnie innowacyjny poziom. Brzmi doprawdy obiecująco, ale niestety przedstawiciel firmy nie chciał zdradzić żadnych konkretów. Zapewne nastąpi, to podczas czerwcowych targów E3 odbywających się w Los Angeles. Miejmy nadzieję, że twórcom uda się przywrócić utracone zainteresowanie fanów marki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Destiny 2 otrzyma aktualizację 1.2.0 z oczekiwanym Warmind

 0