Destiny 2 - wersja PC pojawi się później; PS4 Pro nie uciągnie 60 FPS

Destiny 2 - wersja PC pojawi się później; PS4 Pro nie uciągnie 60 FPS

Na światło dzienne przedostają się nowe informacje o Destiny 2 – PC-towcy będą musieli poczekać dłużej na premierę gry. Dla graczy konsolowych również zła informacja – gra będzie działać maksymalnie w 30 FPS-ach.

Activision od dłuższego czasu mówi, że Destiny 2 zadebiutuje 8 września. Teraz wydawca wyjaśnił… Data wydania dotyczy jedynie konsolowych wersji gry. Użytkownicy komputerów osobistych prawdopodobnie będą musieli poczekać dłużej, aby zagrać w mocno oczekiwaną produkcję. Destiny 2 w wersji na PC będzie dostępne wyłącznie przez Battle.net, co również może być przyczyną wydłużenia daty premiery z racji tego, że jest to świeża współpraca z Blizzardem. Jak mówi reżyser Destiny Luke Smith – deweloperzy nie chcą wiązać się z konkretną datą wydania na komputery osobiste. Chcą mieć pewność, że gra będzie miała czas potrzebny do „idealnego wypieczenia”, a kiedy już będzie gotowa, to gracze dostaną „pyszny kawałek chleba”. Niestety nie podano określonej daty, w której możemy spodziewać się debiutu produkcji na PC – jednakże jak pojawi się jakakolwiek informacja, niezwłocznie was o tym powiadomimy.

Niestety… dwie niemiłe informacje dla graczy wyczekujących Destiny 2 – produkcja na PC-ty pojawi się nieco później (i bez dedykowanych serwerów), a gracze konsolowi dostaną możliwość gry w jedynie 30 FPS-ach.

Luke Smith powiedział również, że gra niestety nie uciągnie 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 Pro. Deweloperzy dają tę informację już teraz, aby nie łudzić nadzieją graczy konsolowych. Twórcy tłumaczą, że owszem PS4 Pro jest bardzo potężny, ale nie da rady uruchomić Destiny 2 w 60FPS-ach. Produkcja ma posiadać niezwykle rozbudowaną fizykę, system symulacji i kolizji, a także łączności sieciowej. Jak twierdzą producenci gry - PS4 Pro, jeszcze nie ma wystarczającej mocy, aby wszystko dobrze działało w 60 kl./s. Kierownik projektu Mark Noseworthy wyjaśnił, że chociaż GPU jest wystarczająco mocne, aby uzyskać 4K - to jednak procesor nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego środowiska dla najlepszych doznań. Warto zauważyć, że potężniejsza wersja Xbox One, Project Scorpio, posiada odpowiednią moc do dostarczenia w wielu grach 4K/60FPS, jednak w tym przypadku twórcy dotychczas nie powiedzieli nic o wersji Scorpio. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Destiny 2 - wersja PC pojawi się później; PS4 Pro nie uciągnie 60 FPS

 0