Destiny 2 za darmo przy zakupie GeForce GTX 1070 lub GeForce GTX 1080

Destiny 2 za darmo przy zakupie GeForce GTX 1070 lub GeForce GTX 1080

Stagnacja na rynku oraz niezbyt zadowalające wyniki sprzedaży kart graficznych zmusiły ich producentów, w tym przypadku NVIDIĘ, do odświeżenia magazynów i zaproponowania interesującej promocji dedykowanej fanom gier wideo. Otóż, kupując wybrane modele układów graficznych, czyli GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080 bądź GeForce GTX 1080 Ti, otrzymamy całkowicie bezpłatnie grę Destiny 2 wraz z dodatkami Klątwa Ozyrysa oraz StrategOS. Promocja obowiązuje od dziś i co istotne jest ograniczona czasowo, jednak nie podano konkretnych terminów jej zakończenia, ponieważ ów moment nastąpi w przypadku wyczerpania się ostatnich kodów na gry. Jeśli więc szukacie jakiegoś zestawu z darmowym tytułem godnym uwagi, to powinniście rozważyć tę propozycję.

Od dzisiaj kupując GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1080 Ti otrzymamy gratis grę Destiny 2 wraz z dwoma dodatkami.

Wspomniane produkty możecie nabyć w sklepach uczestniczących w akcji takich jak: morele.net, Komputronik, ProLine i x-kom. Ceny w przypadku GeForce GTX 1070 Ti oscylują na poziomie mniej więcej 2 tysięcy złotych, z kolei GeForce GTX 1080 Ti to wydatek rzędu nawet 3,5 tysiąca zł (wartość zależy od sklepu i konkretnej wersji). Warto także zaznaczyć, że nie jest to pierwsza tego rodzaju akcja organizowana przez NVIDIĘ. Jakiś czas temu producent dokładał do GTX 1080 i GTX 1080 Ti darmową kopię premierowego wydania The Crew 2. Widać więc, że takie akcje organizowane są coraz częściej i trudno się temu dziwić, skoro wzbudzają spore zainteresowanie społeczności. A jeśli chodzi o Destiny 2, to chociaż w oczach graczy nie jest to szczególnie rewolucyjna odsłona serii, traktowana raczej jako kalka jedynki, to posiada całkiem interesującą warstwę fabularną, a sam gameplay w przeciwieństwie do nudnego multiplayera również cieszy oczy.

Promocja na karty graficzne nie powinna również budzić zdziwienia z innego powodu, a mianowicie coraz częściej mówi się wprost o zbliżających się wielkimi krokami następcach obecnej generacji układów Zielonych. Kolejna zostanie ujawniona najpewniej podczas trwających targów Gamescom lub wkrótce po nich, więc trzeba zrobić miejsce w magazynach, by nowe modele mogły jak najszybciej trafić do masowej sprzedaży. Nie zapominajmy też, że do spadku zainteresowania kartami graficznymi przyczynił się słabszy kurs Bitcoina, który jednak w ostatnich tygodniach zanotował wzrost, co na nowo rozbudziło nadzieje branżowych gigantów - NVIDII oraz AMD.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Destiny 2 za darmo przy zakupie GeForce GTX 1070 lub GeForce GTX 1080

 0