Devil May Cry 5 w przyszłym roku?

Devil May Cry 5 w przyszłym roku?

Do sieci wyciekła spora lista szczegółów dotyczących piątej odsłony popularnej serii Devil May Cry. Według tych niepotwierdzonych informacji gra miałaby trafić do graczy najwcześniej w listopadzie 2018, a najpóźniej na początku 2019 roku.

Wydawca serii, Capcom, od kilku lat nie podaje żadnych informacji dotyczących piątej części DMC, jednak według przecieku, Hideaki Itsuno, odpowiedzialny za drugą, trzecią i czwartą odsłonę serii, od ponad dwóch lat potajemnie pracuje nad Devil May Cry 5. Informacje, które wypłynęły do sieci, zawierają bardzo dużo wiadomości, na przykład: o zespole programistów, dużo szczegółów dotyczących produkcji, no i dla graczy najważniejsze, czyli wiele elementów fabuły. Podobno gra miała być zaprezentowana podczas grudniowego Sony Playstation Experience, jednak postanowiono się z tym wstrzymać do targów E3 2018 (12-14.06.2018 r.). Z przecieku wynika, że na początku gra byłaby dostępna tylko na Playstation, z czasem pojawiłaby się wersja na PC. Dotarto także do trwającego prawie dwie minuty zwiastuna gry, jednak został on usunięty. 

Devil May Cry 5 ma zostać zaprezentowany najprawdopodobniej podczas targów E3 2018

Co do rozgrywki i bohaterów, którymi będzie można grać - na pewno będzie znany doskonale wszystkim fanom główny bohater serii - Dante. Możliwe także, że pojawi się znany z czwartej części - Nero. Niewiadomo kto będzie trzecim bohaterem. Postacie mają się zmieniać podczas kluczowych wątków fabularnych podczas rozgrywki. Według przecieku, kolejne poziomy i eksploracja będą podobne do tych z gry Bayonetta. Dodatkowo na liście znalazła się informacja o usunięciu paska wytrzymałości, przerobieniu systemu uników, a także kamer. W najnowszej części miałoby też być więcej walk z bossami i podobno ma wrócić system stylów. Warto pamiętać, że wszystkie informacje pochodzą z niezweryfikowanego przecieku, jednak fanów czekających już dziewięć lat na piątą część, na pewno ucieszy jakiś ruch w kierunku premiery.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Devil May Cry 5 w przyszłym roku?

 0