Diablo 2 Resurrected ma być pokazany na BlizzConline 2021. Przeciek zdradza plany Blizzarda

Diablo 2 Resurrected ma być pokazany na BlizzConline 2021. Przeciek zdradza plany Blizzarda

BlizzCon 2021 (a raczej BlizzConline) jest już tuż za rogiem i wielu graczy z niecierpliwością wyczekuje tego wirtualnego konwentu, licząc na ekscytujące wieści na temat ulubionych gier. Zdaje się, że powody do zadowolenia mogą mieć przede wszystkim wszyscy fani Diablo, szczególnie w klasycznym wydaniu. Co prawda Activision potwierdziło już, że w tym roku nie ma co liczyć na premierę Diablo IV, ale na pewno zobaczymy nowe materiały z tej produkcji (a ta zapowiada się na powrót do korzeni), ale z najnowszych przecieków wynika, że impreza przyniesie także oficjalną zapowiedź remastera Diablo 2, który nazywać będzie się Diablo 2 Resurrected.

Z najnowszych przecieków wynika, że BlizzConline przyniesie oficjalną zapowiedź remastera Diablo 2, który nazywać będzie się Diablo 2 Resurrected.

Źródłem tej informacji jest osoba, która dostarczała sprawdzone przecieki na temat Diablo IV i Overwatch 2, więc wydaje się ono naprawdę wiarygodne. Kaiser499 twierdzi, że Blizzard ujawni podczas BlizzConline 2021 nową klasę oraz nowy obszar do Diablo IV. Co więcej, jego zdaniem deweloper poda w końcu także datę premiery Diablo Immortal (gra na platformy mobilne, która zapowiada się bardzo ciekawie). Otrzymać mamy również prezentację nowego rozszerzenia do Hearthstone, a nie zabraknie podobno również World of Warcraft: The Burning Crusade Classic. Do tego otrzymać mamy zapowiedź kolejnej mobilnej gry studia, ale tym razem w świecie Warcrafta (Warcraft Pet Battle Game), a fani Overwatch otrzymają nowych herosów, klasy i wgląd w świat drugiej części gry.   

Wracając do Diablo 2 Resurrected, z ostatnich przecieków wynika, że nad tym tytułem pracuje zespół Vicarious Visions, (znany głównie z tworzenia remake’ów, takich jak Crash Bandicoot N.Sane Trilogy i Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2), które wcielono do Blizzarda. Vicarious Visions podobno rozpoczęło w ubiegłym roku prace nad Diablo II, a zespół odpowiedzialny za Diablo IV nadzoruje ten projekt. Jeśli okaże się to prawdą, to może być spełnienie marzeń wielu fanów oczekujących remake’u drugiej części Diablo od lat. Przypominamy, że BlizzConline 2021 odbywa się w piątek 19 lutego i sobotę 20 lutego, a wszystkie transmisje będą dostępne zupełnie za darmo. 

Widzowie mogą zaplanować własną podróż po BlizzConline z pomocą 6 tematycznych kanałów transmisji na żywo. Aż 5 spośród nich poświęconych jest World of Warcraft, Hearthstone, Diablo, Overwatch oraz – zbiorczo – grom strategicznym, czyli StarCraft, Warcraft III: Reforged i Heroes of the Storm. Warto też odwiedzić główny kanał Blizzarda, na którym prezentowane będą wybrane panele dyskusyjne z pozostałych kanałów. Ponadto poszczególne segmenty konwentu zostaną po emisji zapisane w formie wideo na żądanie – do obejrzenia dla wszystkich, którzy przegapili najbardziej interesujące ich programy. Pełny harmonogram znajdziecie tutaj: https://blizzcon.com/pl-pl/schedule

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 2 Resurrected ma być pokazany na BlizzConline 2021. Przeciek zdradza plany Blizzarda

 0