Diablo 3 `Ciemność nad Tristram` – pora przypomnieć pierwszą odsłonę serii

Diablo 3 `Ciemność nad Tristram` – pora przypomnieć pierwszą odsłonę serii

Jedynie starsi gracze pamiętają, jak wygląda Diablo 1 – to właśnie na nich czeka miła niespodzianka. Czas powrócić do młodzieńczych lat.

Diablo 3 to zupełnie inna gra od swoich poprzedniczek, jednak nie ma co się dziwić – od pierwszej części dzieli ją prawie 16 lat różnicy. Wciąż są jednak gracze, którzy z sentymentem patrzą właśnie na jedynkę i z chęcią powróciliby do tamtych czasów. Na ich szczęście Blizzard wyszedł ponownie z ciekawą inicjatywą mowa tu o nadchodzącej aktualizacji. Od 1 stycznia 2018 roku przez miesiąc wszyscy posiadacze Diablo 3, bez znaczenia czy wersji PC-towej, czy konsolowej otrzymają w pełni darmowy dostęp do wydarzenia zatytułowanego „Ciemność nad Tristram”, które pozwoli przenieść się do lochów znanych z pierwszej części Diablo. Co więcej, wszystkie modele i animacje będą działały w stylu retro, który sprawi, że faktycznie poczujemy się, jakbyśmy rzeczywiście wrócili do lat 90.

Zapadła Ciemność nad Tristram – przywitajcie nadchodzące wydarzenie w Diablo 3

Pierwszy raz z Ciemnością nad Tristram mogliście spotkać się już rok temu, już wtedy gracze zachwycali się przyjemnie stworzonym klimatem poprzez rozpikselowaną grafikę i pokraczne animacje. Teraz Blizzard nie tylko chce powtórzyć te działania, ale jeszcze bardziej je dopieścić i zapewnić graczom więcej rozrywki, chociażby takimi elementami jak szansa na znalezienie unikatowych przedmiotów. Dla przypomnienia możecie spojrzeć na powyższy materiał wideo, który przedstawi Wam, jak cały event wyglądał rok temu. Jesteście gotowi na miesiąc dobrej zabawy z Diablo? Przyznajcie się, kto pamięta czasy jedynki?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 3 `Ciemność nad Tristram` – pora przypomnieć pierwszą odsłonę serii

 0