Diablo 3 za darmo przez weekend na Xbox One

Diablo 3 za darmo przez weekend na Xbox One

Blizzard, we współpracy z Microsoftem, właśnie ogłosił specjalną akcję, w ramach której posiadacze konsol Xbox One zagrają w Diablo 3 za darmo, począwszy od dzisiaj (27.07) do końca weekendu.

Free Play Days, bo tak nazywa się inicjatywa Microsoftu na Xbox One, to okazja na to, by co jakiś czas ograć wybrany tytuł za darmo. Jedynym warunkiem jest posiadanie abonamentu Xbox Live Gold. Tym razem padło na Diablo 3: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition, czyli podstawową wersję gry wraz z rozszerzeniem Reaper of Souls. Promocja rozpoczyna się od 27 lipca, godziny 18:00 czasu polskiego i potrwa do wtorku 1 sierpnia, godziny 8:59 naszego czasu. Już teraz można także skorzystać ze specjalnej promocji, dającej 35% zniżki na Diablo 3: Eternal Collection, ewentualnie skorzystać z tego przywileju po zakończeniu darmowego weekendu, by zachować postępy (zapisane stany gry, osiągnięcia) i przenieść je do pełnej wersji. Zniżka będzie dostępna jeszcze przez 6 kolejnych dni. Nowa cena Diablo 3: Eternal Collection to 162,49 zł (zamiast 249,99 zł).

Już od czwartku 27 lipca, godziny 18:00 naszego czasu możemy za darmo wypróbować Diablo 3: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition na Xbox One

Należy zaznaczyć, że specjalna akcja promocyjna dostępna jest wyłącznie na Xbox Live i nie znajdziemy jej na PS4 ani PC. Pomimo tego, że gra ukazała się na konsolach pierwotnie jeszcze w poprzedniej generacji, na Xbox 360 i PS3, wersja na Xbox One powinna być nadal względnie popularna, a więc raczej nie będziemy mogli narzekać na brak innych graczy na serwerach. W obliczu niezwykle rzadko dostępnych dem, Free Live Days to dobra okazja by przetestować gry, których wcześniej nie miało się okazji sprawdzić. Nawet jeśli ze świecą trzeba szukać osób, które jeszcze do tej pory z Diablo 3 się nie zetknęły. Dla przypomnienia edycja Ultimate Evil dodaje piąty akt oraz nowego bohatera, Krzyżowca, a oprócz tego wprowadza modyfikacje do zdobywanych łupów, wprowadza dodatkowy system rozwoju postaci (Paragon), a także dodaje kilka nowych trybów i wydarzeń w grze oraz nowego usługodawcę, mistyczkę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 3 za darmo przez weekend na Xbox One

 0