Diablo 4 dostępny w wersji próbnej na Steam

Diablo 4 dostępny w wersji próbnej na Steam

Blizzard udostępnił Diablo 4 za darmo na Steam. Jest to jednak okres próbny, który zakończy się za niespełna tydzień, ale jeśli ktoś zechce kontynuować zabawę po tym czasie, to może nabyć grę w promocji.

Czyżby Diablo 4 wzbudzał małe zainteresowanie i nie sprzedawał się tak jak oczekuje tego wydawca? Blizzard udostępnił bowiem grę za darmo w ramach okresu próbnego na Steam, który trwa do 28 listopada. Jest to ograniczona wersja i pozwala nabić maksymalnie 20 poziom doświadczenia. Nie powinno być jednak limitów jeżeli chodzi o długość kampanii fabularnej czy dostępność do trybów online. Podczas gry w wersji próbnej gracze będą mieli pełny dostęp do rozgrywki kooperacyjnej i crossplay.

Diablo 4 jest dostępny w wersji próbnej na Steam do 28 listopada.

Jeśli po wypróbowaniu zdecydują się na zakup gry, jej cena zostanie obniżona o 40%. Na Steam trwa promocja na Diablo 4, która zakończy się również 28 listopada. Dzięki niej kupimy grę za 209 złotych. W celu skorzystania z darmowego okresu próbnego trzeba nacisnąć przycisk "Zagraj" na karcie produktu Diablo 4. Wersja próbna zapisze postęp gracza, więc jeśli zdecyduje się on na zakup gry, będzie mógł kontynuować rozgrywkę w miejscu, w którym zakończył.

Diablo 4: Vessel of Hatred to pierwszy dodatek do gry Blizzarda ujawniony w trakcie tegorocznego BlizzConu. Rozszerzenie skupi się na tym co stało się z Mefistem po wydarzeniach z podstawki i będzie to kontynuacja opowieści rozpoczętej w Diablo 4. Premiera DLC pozostaje jednak odległa i zagramy w niego dopiero pod koniec 2024 roku. Tymczasem trzeba cieszyć się nowymi sezonami i dostarczaną wraz z nimi zawartością.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 4 dostępny w wersji próbnej na Steam

 0