DICE testuje tryb Battle Royale w Battlefield 5

DICE testuje tryb Battle Royale w Battlefield 5

Tegoroczna produkcja wydana nakładem Electronic Arts może okazać się pod wieloma względami rewolucyjna i ma szansę zagrozić największym rynkowym konkurentom.

Według najnowszych informacji DICE postanowiło przeprowadzić testy Battle Royale w Battlefield 5. Obecnie jest on w fazie wczesnego prototypu, co oznacza, że nie musi znaleźć się w finalnym buildzie gry, aczkolwiek jest to najmniej prawdopodobna wersja wydarzeń, biorąc pod uwagę popularność tej formy zabawy. Co istotne ów tryb nie będzie częścią pierwotnego wydania BF, tylko pojawi się w ramach darmowej aktualizacji. Ponieważ Electronic Arts nie potwierdziło tych rewelacji, należy traktować je jako czyste spekulacje, a ewentualnego ogłoszenia konkretnych wiadomości powinniśmy oczekiwać podczas EA Play zaplanowanego na czerwiec przed targami E3 (właśnie na nim zostaną zaprezentowane pierwsze materiały z kolejnej odsłony kultowej strzelanki).

DICE obecnie testuje prototypową wersję bijącego rekordy popularności Battle Royale w Battlefield 5
 

Jeżeli DICE faktycznie ulegnie panującym trendom i umieści rzeczone Battle Roayle w swym tytule (pierwsze spekulacje o piątce przewinęły się w sieci kilka miesięcy temu), to fani wirtualnej rozrywki otrzymają interesującą alternatywę dla PUBG oraz Fortnite. Przypominamy też, że deweloperzy po średnio udanych eksperymentach ze współczesnością oraz ciekawym ukazaniu I-wojennego dramatu zdecydowali o powrocie do sprawdzonego motywu poświęconego największemu zbrojnemu konfliktowi w dziejach świata. Dodatkowo, mówi się o obecności skrzynek z zawartością premium, jednakże ich formuła przypominać będzie bardziej rozwiązania znane ze starego systemu, czyli skupiające się na czysto kosmetycznych zmianach, niewpływających bezpośrednio na rozgrywkę. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: DICE testuje tryb Battle Royale w Battlefield 5

 0