DiRT Rally dostępny za darmo na Steam

DiRT Rally dostępny za darmo na Steam

Jeżeli w ubiegłym miesiącu nie mieliście okazji zgarnąć darmowego DiRT Rally udostępnionego w Humble Store to teraz macie ponowną szansę tym razem na Steam. Jeśli zalogujemy się na swoje konto na platformie Valve, a następnie udamy na tę stronę, to produkcja zostanie przypisana na stałe. Radzimy się jednak spieszyć bowiem wydarzenie potrwa do jutra do godziny 19:00. Jest to bez wątpienia dobra okazja, gdyż na Steam gra standardowo kosztuje 39,99 dolarów, chociaż w innych sklepach znajdziemy tańsze propozycje. Co ważne w przeciwieństwie do wspomnianej sierpniowej propozycji Humble Store tej nie ograniczono limitem dostępnych kluczy, więc nie istnieje ryzyko spóźnienia się z dodaniem produktu do konta. Tak częste promocje związane z DiRT Rally nieco zaskakują, ale według dostępnych informacji wydawca może szykować się do usunięcia produkcji z katalogu Steam.

Do jutra do godziny 19:00 możemy za darmo przypisać do naszego konta na Steam grę DiRT Rally.

Oczywiście ewentualne wycofanie jej ze sprzedaży nie wpłynie na posiadaną przez nas kopię. DiRT Rally w wersji PC trafił do sklepów 7 grudnia 2015 roku, zaś na konsolach pojawił się nieco później, bo 5 kwietnia 2016 roku. Deweloperzy ze studia Codemasters Software, którzy odpowiadają za cały projekt postawili w najnowszej części cieszącej się sporą popularnością części gier rajdowych na jeszcze większą dawkę realizmu. Dzięki temu zastosowany system bierze w trakcie jazdy pod uwagę m.in. zmieniającą się nawierzchnię trasy czy nawet żwir gromadzący się na bieżniku opon. Ponadto kierowane przez nas pojazdy ulegają stopniowym zniszczeniom. Warto też wspomnieć, że domyślnie do dyspozycji graczy oddano 46 modeli samochodów.

W tym roku na rynku zadebiutowała kolejna odsłona serii DiRT Rally 2.0, która mimo iż nie okazała się takim hitem jak poprzednika to nadal może stanowić interesującą propozycję dla fanów wyścigówek. W tym przypadku twórcy do naszej dyspozycji oddali około 50 samochodów np. Golf GTI, czy Mitsubishi Lancer. Tradycyjnie grać możemy zarówno w pojedynkę, jak i z kilkoma osobami biorąc udział np. w specjalnych mistrzostwach świata. Pewnym zmianom uległ również silnik graficzny, dzięki czemu auta wyglądają jeszcze lepiej niż w poprzedniej części.

Pokaż / Dodaj komentarze do: DiRT Rally dostępny za darmo na Steam

 0