DLC do Watch Dogs 2 opóźnione; Ubisoft zajęty łataniem multiplayera

DLC do Watch Dogs 2 opóźnione; Ubisoft zajęty łataniem multiplayera

Pierwsze DLC do Watch Dogs 2 nie ukaże się zgodnie z planem. Zamiast 13 grudnia, na PlayStation 4 ukaże się 22 grudnia, natomiast w przypadku Xbox One i PC będzie to 24 stycznia.

Ubisoft właśnie oficjalnie ogłosił przesunięcie pakietu T-Bone Content Bundle, a sytuację francuska firma tłumaczy priorytetową koniecznością ustabilizowania funkcjonalności multiplayer i ulepszenia infrastruktury sieciowej gry. Przez te dodatkowe czynności francuski wydawca nie mógł w pełni skupić się na dostarczeniu nowej zawartości.

Niedawno ukazał się patch o oznaczeniu 1.06, który odblokował możliwość płynnego przechodzenia do sesji wieloosobowych z poziomu kampanii - developer zdecydował się zablokować opcje z tym związane na dzień przed premierą.

The T-Bone Content Bundle zawiera nowy poziom trudności w co-op - Mayhem, nowy pojazd - szkolny autobus z lemieszem buldożera oraz stroje T-Bone'a i nowy rodzaj przeciwnika, Jammer.

Ubisoft planuje także zorganizować T-Bone Chaos Event, trwające 4 tygodnie wydarzenie, w trakcie którego w grze pojawią się wyzwania, dzięki którym można zarobić trochę growej waluty. T-Bone Chaos Event rozpocznie się 19 grudnia.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: DLC do Watch Dogs 2 opóźnione; Ubisoft zajęty łataniem multiplayera

 0