Nadchodzi nowy dodatek DLC do Wiedźmina 3. Otrzymają go wszyscy za darmo! Co planuje CD Projekt RED?

Nadchodzi nowy dodatek DLC do Wiedźmina 3. Otrzymają go wszyscy za darmo! Co planuje CD Projekt RED?

Od dłuższego czasu wiadomo, że CD Projekt Red pracuje nad nową wersją Wiedźmina 3, która ma wprowadzić wiele ogromnych ulepszeń graficznych, aby wydobyć z gry to, co najlepsze i pokazać to na konsolach nowej generacji. Gracze PC oczywiście od dawna mogą wspomagać się modami jak HD Reworked Project, które znacznie poprawiają jakość tekstur, czy innymi poprawiającymi niemal każdy aspekt zarówno wizualny, jak i ten związany z rozgrywką. Studio zapowiada jednak, że odświeżona wersja na PC też jest w drodze! Pomimo tego, że studio miało ostatnio kilka sporych problemów, jak kontrowersyjna premiera Cyberpunk 2077, czy kodu źródłowego gry, wydaje się, że Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin 3 jest wciąż na dobrym kursie i najprawdopodobniej pojawi się jeszcze przed końcem tego roku.

Wraz z odświeżoną graficznie wersją Wiedźmina 3, gracze otrzymają nowy dodatek, który będzie powiązany z inną głośną produkcją bazującą na literaturze Sapkowskiego.

wiedźmin 3 dodatek dlc za darmo premiera

CD Projekt Red potwierdziło również w dość zaskakującym oświadczeniu na Twitterze, że wraz z tym odświeżonym wydaniem Wiedźmina 3, graczom udostępnione zostanie również zupełnie nowe DLC, które będzie oparte na popularnej adaptacji stworzonej Netflix! CD Projekt Red mocno zasugerowało, że premiera nowego dodatku DLC zbiegnie się z premierą ulepszonej edycji Wiedźmina 3. To jednak nie koniec świetnych wiadomości, bo studio potwierdziło również, że ta nowa zawartość zostanie udostępniona całkowicie za darmo, a co najważniejsze, ukaże się we wszystkich wersjach gry. 

Każdy gracz, który posiada kopię gry otrzyma nowe DLC niezależnie od platformy.  Również ulepszona wersja Wiedźmina 3 zostanie udostępniona każdemu, kto aktualnie posiada oryginalną kopię gry - choć w przypadku graczy konsolowych dotyczy to jedynie posiadaczy PS4 i Xbox One, którzy zaktualizowali swój system do PS5 i Xbox Series X/S. Właściciele pecetów nie mają się oczywiście co martwić i będą mogli cieszyć się odświeżoną wersją Wiedźmina 3, o ile specyfikacja ich komputera poradzi sobie z ulepszeniami graficznymi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzi nowy dodatek DLC do Wiedźmina 3. Otrzymają go wszyscy za darmo! Co planuje CD Projekt RED?

 0