DNS Anycast za darmo w nowej promocji nazwa.pl

DNS Anycast za darmo w nowej promocji nazwa.pl

nazwa.pl wprowadziła promocję na usługę DNS Anycast, dzięki czemu niezależnie od tego, czy korzystasz z hostingu lub rejestracji domen w nazwa.pl, możesz używać za darmo geograficznie rozproszonych serwerów DNS spółki, a Twoje strony WWW będą działały szybciej. Promocja na usługi DNS Anycast w nazwa.pl dotyczy wszystkich typów domen, zarówno tych rejestrowanych przez nazwa.pl, jak i pozostałych, pozostających w publicznej rejestracji u innych usługodawców. Dla domen zakupionych w nazwa.pl usługa DNS Anycast nadal pozostaje wliczona w koszt rejestracji domeny, natomiast dla innych typów domen, zgodnie z promocją koszt obsługi za pierwszy rok wynosi 0 zł, a przy przedłużeniu 10 zł + VAT rocznie. Jeżeli nie chcesz korzystać z usług rejestracji domen w nazwa.pl, to dla typów domen rejestrowanych w naszej firmie nadal możesz skorzystać z usługi DNS Anycast, nic nie płacąc za pierwszy rok, a w kolejnych latach zaledwie 60 zł + VAT rocznie.

nazwa.pl wprowadziła promocję na usługę DNS Anycast.

DNS Anycast za darmo w nowej promocji nazwa.pl

Należy przy tym wspomnieć, że dzięki skorzystaniu z usługi DNS Anycast, otrzymasz komercyjny certyfikat nazwaSSL, wydany na okres 1 roku, dzięki czemu nie będziesz zmuszony do korzystania z darmowego rozwiązania typu Let’s Encrypt, które wymaga od Ciebie wymiany certyfikatu co 3 miesiące i wielokrotnego powtarzania wielu czynności administracyjnych w każdym roku kalendarzowym. Nowy cennik promocyjny ma na celu spopularyzowanie korzystania z usługi DNS w nazwa.pl, realizowanej w technologii Anycast, która przyspiesza działanie serwisów WWW oraz chroni przed atakami typu DDoS. Niezależnie, czy korzystasz obecnie z hostingu lub rejestracji domen, wypróbuj za darmo DNS Anycast w nazwa.pl i przekonaj się, że Twój biznes zaczyna się od stabilnie działającej domeny. Aby przenieść swoją domenę na serwery DNS Anycast w nazwa.pl, wejdź na stronę https://nazwa.pl/dns-anycast i postępuj wg udostępnionych informacji.

Promocyjna oferta dotyczy wszystkich domen korzystających z DNS Anycast, również tych, które zostały zamówione przez Ciebie przed dniem ogłoszenia oferty, a spełniają warunki promocji. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji na stronach nazwa.pl. Do Twojej dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pozostaje 300-osobowy zespół specjalistów, udzielający wsparcia w zakresie świadczonych przez nazwa.pl usług. Dbając o najwyższą jakość komunikacji, zapewniamy Ci możliwość kontaktu poprzez infolinię telefoniczną, czat oraz pocztę e-mail, dostosowując każdą z możliwości do Twoich preferencji i oczekiwań. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: DNS Anycast za darmo w nowej promocji nazwa.pl

 0