Do Fortnite powraca tryb Playground

Do Fortnite powraca tryb Playground

Popularność produkcji od Epic Games właśnie jest na szczycie swoich możliwości. Nic więc dziwnego, że autorzy pragną stale rozwijać swój projekt dodając rozmaite funkcje.

Wbrew pozorom Fortnite nie składa się wyłącznie z Battle Royale. Pierwotnie gra ukazała się z opcją Ratowania Świata polegającej na kooperacyjnym niszczeniu kolejnych fal zombiaków. Dopiero popularyzacja Playerunknown's Battlegrounds sprawiła, że deweloperzy spojrzeli na inny model zabawy. Oprócz tego swego czasu w produkcji zaimplementowano Playground. Niestety mod miał drobnego pecha, przez co Epic musiało zablokować do niego dostęp ludziom mieszkającym w większości regionów świata. Jednak teraz trwa proces stopniowego zdejmowania kłódki. Nie wiemy, czy dotyczy to także naszego kraju oraz kiedy ewentualnie uzyskamy do niego wgląd. Z całą pewnością jest to jak najbardziej słuszna decyzja, ponieważ fajnie jak darmowy tytuł stale się rozwija.

Epic Games przywraca stopniowo dostęp do wcześniej zablokowanego trybu Playground i przy okazji przypomina o nim na poniższym zwiastunie

Ogólny schemat Playground sprowadza się do zebrania w czteroosobowe grupki ludzi, którzy mają godzinę na stworzenie własnego placu zabaw. Innymi słowy, mamy do czynienia ze swego rodzaju areną treningową. O dziwo brak tego trybu zasmucił wielu fanów. Dodatkowej oliwy do ognia dolał brak większej argumentacji dotyczącej jej chwilowego zamrożenia. Z pewnością posiadacze Fortnite nie mają prawa narzekać na nudę. Jak wspominaliśmy ostatnio zapowiedziano piąty sezon, który wystartuje już 12 lipca. W związku z odliczaniem do tego wielkiego wydarzenia użytkownicy dostrzegli tajemniczą wyrwę w czasoprzestrzeni. Nie jest tajemnicą, że Epic Games lubi tworzyć różnego rodzaju smaczki związane z danym wydarzeniem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Do Fortnite powraca tryb Playground

 0