Do prezentacji Mafii 4 zostało niewiele czasu. 2K Games zaprasza na wydarzenie

Do prezentacji Mafii 4 zostało niewiele czasu. 2K Games zaprasza na wydarzenie

Nowa Mafia powstaje od dawna i dotychczas pojawiło się wiele plotek o tym, w jaki region świata i jaki okres zaprezentuje gra. Do prezentacji mogło zostać mało czasu, a idealnym momentem na zapowiedź projektu jest specjalne wydarzenie 2K Games.

Mafia 4 powinna być zaprezentowana podczas Summer Game Fest w piątek, 7 czerwca. Na tym istotnym dla graczy wydarzeniu swoje tytuły pokaże światu wielu wydawców oraz deweloperów, z kolei najwięksi branżowi gracze zorganizują własne prezentacje. Jednym z nich ma być 2K Games, czyli wydawca serii Mafia. Chociaż nie podano żadnej wskazówki, z którą marką może być powiązane ogłoszenie, 2K potwierdziło wcześniej, że pracuje nad nowymi odsłonami serii BioShock i Mafia.

2K Games zapowiedziało specjalne wydarzenie podczas Summer Game Fest 7 czerwca. Oczekuje się, że wtedy będzie zaprezentowana Mafia 4.

W czerwcu więc pewnie będziemy świadkami zapowiedzi Mafii 4 lub kolejnego Bioshocka, albo obu projektów jednocześnie. Deweloper Hangar 13 potwierdził w zeszłym roku, że trwają prace nad nową grą Mafia, ale twierdził, że do premiery potrzeba „kilku lat”. Niedawno twierdzono, że 2K przygotowuje się do ogłoszenia związanego z mafią.

Mafia 4 ma być prequelem całej marki, co oznacza, iż będzie miała miejsce przed wydarzeniami opowiedzianymi w jedynce. Jeżeli wierzyć plotkom akcja przeniesie nas ze Stanów Zjednoczonych do Europy, a dokładniej na Sycylię we Włoszech, czyli do kolebki włoskiej mafii.

Fabuła ma kręcić się wokół doskonale znanej z jedynki rodziny Salieri, dla której służył główny bohater pierwszej Mafii, Tommy Angelo. Nie wiadomo jednak czy pokierujemy poczynaniami samego dona Salieriego.

Tymczasem 2K ogłosiło w grudniu 2019 roku, że rozpoczęły się prace nad nową odsłoną serii BioShock i że będzie ona rozwijana „przez kilka następnych lat”.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Do prezentacji Mafii 4 zostało niewiele czasu. 2K Games zaprasza na wydarzenie

 0