Dodatek FIFA World Cup 2018 dostępny do pobrania

Dodatek FIFA World Cup 2018 dostępny do pobrania

Electronic Arts udostępniło posiadaczom FIFA 18 dodatek dedykowany Mistrzostwom Świata 2018, które już w czerwcu odbędą się w Rosji. W ramach tego wydarzenia deweloper przygotował sporo atrakcji. 

Dzisiejszy dzień jest dla fanów FIFY szczególnie ważny bowiem Electronic Arts opublikowało dodatek World Cup z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. DLC jest już dostępne do pobrania z serwerów PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli posiadacie wymaganą podstawową wersję gry FIFA 18, to całość ściągniecie za darmo (pliki ważą mniej więcej 6 GB). Rozszerzenie powinno ucieszyć przede wszystkim fanów Ultimate Team, ponieważ właśnie temu trybowi jest dedykowana większość nowości. Domyślnie otrzymujemy praktycznie te same tryby co w głównym buildzie produkcji jednak teraz są one związane bezpośrednio z mundialem. Wykonamy więc SBC o zawodników pokroju ikon, a także pootwieramy paczki za monety lub FIFA Points (tu ciekawostka: rozpakowana paczka o tej samej wartości trafia też do podstawki). 

Dodatek FIFA World Cup jest już dostępny do pobrania dla posiadaczy FIFA 18

Warto zaznaczyć, że w mundialowym FUT brakuje rynku transferowego, czyli zdobyte karty kasujemy bez jakiegokolwiek zysku bądź wrzucamy do magazynu duplikatów, by w późniejszym etapie wymienić je na SBC. Oprócz tego pojawił się draft oraz standardowe turnieje. Dla osób, które nie za bardzo interesują się Ultimate Team deweloper zaproponował np. klasyczną drabinkę turniejową offline. Jeżeli wasza ulubiona reprezentacja nie zakwalifikowała się na mundial macie opcję stworzenia własnej koncepcji piłkarskich mistrzostw. Warto wspomnieć, że w grze pojawiło się 12 oficjalnych stadionów i 32 licencjonowane drużyny narodowe. Odświeżenia doczekały się ponadto overalle zawodników dopasowane do formy reprezentacyjnej. Dodatek pobierzecie bezpośrednio przez Xbox Live, PlayStation Store i Origin (w przypadku PC-tów).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dodatek FIFA World Cup 2018 dostępny do pobrania

 0