Domniemany iPhone SE 2 zaprezentowany na wideo

Domniemany iPhone SE 2 zaprezentowany na wideo

W sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat domniemanego iPhone'a SE 2 i wydaje się, że coś rzeczywiście jest na rzeczy i Apple wkrótce zaprezentuje nowy smartfon skierowany do osób poszukujących nieco tańszej alternatywy dla podstawowych modeli producenta.

Pierwszy iPhone SE debiutował na rynku w marcu 2016 roku jako sprzęt z obudową w stylu iPhone'a 5 i podzespołami z iPhone'a 6S. Minęły już więc przeszło dwa lata od jego premiery i liczne doniesienia sugerują, że w końcu doczeka się on następcy. Te wskazują, że nowa wersja popularnego 4-calowego smartfona zadebiutować może już w przyszłym miesiącu. Najnowszy wyciek zdaje się prezentować wideo, na którym widnieć ma nowy iPhone SE ze szklanymi "pleckami", co przypomina  design iPhone'a 4, który także posiadał tylny panel wykonany z tego materiału. Co więcej, wbrew temu, co zdawały się sugerować ostatnie plotki, sprzęt wciąż posiada złącze słuchawkowe minijack na dolnej krawędzi. Poza tym, urządzenie znane pod nazwą kodową Jaguar wspierać ma bezprzewodowe ładowanie i podobno znajduje się już w masowej produkcji.

Jeśli gigant z Cupertino zdecyduje się na wypuszczenie tego modelu na rynek, to może okazać się on bardzo ciekawą opcją dla osób poszukujących wydajnego telefonu w kompaktowej formie

Model zaprezentowany na krótkim wideo nie posiadał włączonego ekranu, co sugerować może, że mamy do czynienia z atrapą. Tym samym trudno określić jego autentyczność, więc lepiej podchodzić do całej sprawy ze stosowną rezerwą, tym bardziej, że spód urządzenia za bardzo przypomina iPhone'a 5s. Poza tym, iPhone SE był ostatnim smartfonem firmy, który posiadał złącze słuchawkowe minijack i jego nagły powrót sprawiałby, że Apple musiałoby się tłumaczyć ze zrezygnowania z portu w innych urządzeniach (choć koncern mógłby wskazać choćby na obecność wodoszczelności czy większej baterii). Jak na razie iPhone SE 2 to wciąż tylko plotka, ale jeśli rzeczywiście gigant z Cupertino zdecyduje się na wypuszczenie tego modelu na rynek, to może okazać się on bardzo ciekawą opcją dla osób poszukujących wydajnego telefonu w kompaktowej formie.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Domniemany iPhone SE 2 zaprezentowany na wideo

 0