DOOM Eternal: The Ancient Gods, część druga - jutro zadebiutuje zwieńczenie przygody DOOM Slayera

DOOM Eternal: The Ancient Gods, część druga - jutro zadebiutuje zwieńczenie przygody DOOM Slayera

Czekacie na epickie zwieńczenie sagi DOOM Slayera oraz drugi dodatek kampanii do docenionego przez krytyków DOOM Eternal? W takim razie ucieszy Was wiadomość, że druga część The Ancient Gods, pojawi się w sprzedaży już jutro, 18 marca na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Stadia. DLC pozwoli nam zobaczyć finał wyprawy Slayera, która rozpoczęła się w 2016 roku wraz z rebootem tej kultowej strzelanki id Software. Będziemy mogli więc sprawdzić, jak kończy się jego krucjata przeciwko Piekłu. Poniżej możecie zaś obejrzeć zwiastun ogłaszający The Ancient Gods, część drugą.

Druga część The Ancient Gods, pojawi się w sprzedaży już jutro, 18 marca na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Stadia.

„Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata” - tak twórcy opisują zakończenie tej przygody. W drugiej części The Ancient Gods zmierzymy się z armiami Piekieł w zupełnie nowych miejscach. Od ruin starożytnych osad strażników i kosmicznych cudów Włóczni Świata przez zniszczone, zarośnięte miasto na Ziemi kryjące tajemniczą bramę, po ostatni bastion Mrocznego Pana, chroniony imponującymi murami i napędzany zaawansowaną technologią.  

Dodatek pozwoli nam również stanąć do walki z nowymi, zabójczymi wariantami demonów, w tym potężnym nowym opancerzonym baronem, dzielnym kamiennym diablikiem, jadowitym przeklętym łowcą i zombiakiem, wrzaskunem, który po śmierci oddaje swoją moc pobliskim demonom. The Ancient Gods, część druga jest dostępne w ramach DOOM Eternal Deluxe Edition albo jako część Jednorocznej Przepustki. DLC będzie też dostępne do zakupu osobno. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: DOOM Eternal: The Ancient Gods, część druga - jutro zadebiutuje zwieńczenie przygody DOOM Slayera

 0