DOOM Eternal w wersji na Nintendo Switch już za kilka dni

DOOM Eternal w wersji na Nintendo Switch już za kilka dni

Biblioteka gier na Nintendo Switch nieustannie się powiększa i choć na przenośnej konsolce dominują produkcje tworzone specjalnie pod ten sprzęt, to zewnętrzni deweloperzy również zauważają fanów Switcha. Co jakiś czas na konsoli pojawi się dostosowana do możliwości sprzętowych wersja tytułu AAA i nie inaczej jest tym razem.  Chociaż istniały pewne obawy, że DOOM Eternal na Nintendo Switch został anulowany, Bethesda potwierdziła, w ubiegłym tygodniu, że nie jest to prawda, a teraz została ogłoszona oficjalna data premiery, wraz ze zwiastunem wersji gry na Nintendo Switch. 

DOOM Eternal, kontynuacja dobrze przyjętej odsłony z 2016 roku, pojawi się na Nintendo Switch już za tydzień.

Na powyższym można zobaczyć jak ta gra akcji radzi sobie na sprzęcie Nintendo. Warto zauważyć, że DOOM Eternal będzie na Switchu tytułem wyłącznie cyfrowym, podczas gdy poprzednia odsłona DOOM (2016) pojawiła się również w wersji fizycznej - pudełkowej. Gracze będą musieli poczekać na ściągnięcie 18,8 GB danych, zanim będą mogli rozpocząć. Funkcje dostępne wyłącznie dla Switcha obejmują opcjonalne celowanie żyroskopem, coś pojawiło się również w DOOM (2016) na Switchu. W przeciwieństwie jednak do poprzedniej odsłony, w której nowe funkcje zostały dodane dopiero po aktualizacji, tym razem gracze otrzymają wszystko już pierwszego dnia.

Niestety, rozszerzenie The Old Gods: Part One, nie będzie jeszcze dostępne w wersji na Switcha. Dodatek ten pojawił się na PC, Xbox One i PS4 w październiku, jednak udostępnienie go w wersji na Nintendo Switch potrwa nieco dłużej. DOOM Eternal to wydana 20 marca na PC i konsole PS4 i Xbox One pełnoprawna kontynuacja gry DOOM z 2016 roku. Miejsce akcji w DOOM Eternal przenosi się z Marsa na Ziemię i innych lokalizacji, włącznie z równoległymi wymiarami. Gra na Nintendo Switch pojawi się już 8 grudnia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: DOOM Eternal w wersji na Nintendo Switch już za kilka dni

 0