Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować jeszcze w 2024 roku

Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować jeszcze w 2024 roku

Dragon Age: Dreadwolf nadal nie ma potwierdzonej daty premiery. Jednak dziennikarz Jeff Grubb rzucił więcej światła na kwestię wydania, które powinno nastąpić w nieodległej przyszłości.

Według Jeffa Grubba Dragon Age: Dreadwolf może trafić do graczy pod koniec 2024 roku. Grubb dodał też, że deweloperzy z BioWare odpowiedzialni za projekt czują, że mogą dowieźć go i wydać w tym roku. Warto wspomnieć, że już dawno temu informowano, iż grę da radę ukończyć od początku do końca tj. do napisów końcowych. Twórcom pozostały więc ostatnie szlify oraz naprawa błędów. W grudniu 2023 r. BioWare oficjalnie potwierdziło, że pełna prezentacja Dragon Age: Dreadwolf nastąpi latem 2024 roku.

Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować pod koniec 2024 roku.

Datę premiery możemy poznać podczas letniej prezentacji gry. To właśnie wtedy studio powinno ujawnić najważniejsze szczegóły o fabule i bohaterach, a także zaprezentować fragmenty rozgrywki. Dotychczas ograniczono się jedynie do szczątkowych informacji i kilku grafik koncepcyjnych.

Wiemy natomiast, że gracze „wkroczą do Thedas, tętniącej życiem krainy surowej dziczy, zdradliwych labiryntów i błyszczących miast – przesiąkniętych brutalną walką i tajemną magią”. Dragon Age pozostaje kultową serią fantasy RPG. Szczególnie Dragon Age: Inkwizycja wywarła ogromne wrażenie na fanach.

Od premiery ostatniej części minęło już sporo lat. Jednak to nie jest jedyny projekt nad którym działa BioWare. Kolejny to nowa odsłona Mass Effecta, aczkolwiek na ten tytuł przyjdzie nam poczekać dłużej niż na Dragon Age: Dreadwolf.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować jeszcze w 2024 roku

 0