Dragon Age Dreadwolf to teraz Veilguard. BioWare ujawnia termin prezentacji gry

Dragon Age Dreadwolf to teraz Veilguard. BioWare ujawnia termin prezentacji gry

Na nowego Dragon Age czekamy dość długo, jednak gra ma być już na ukończeniu, zaś konkrety o niej poznamy na początku nadchodzącego tygodnia. BioWare ujawniło też, że zmieniło nazwę nowej części.

Dragon Age: Dreadwolf powstaje od lat i już dawno temu pisano, że tytuł da radę ukończyć od prologu do napisów końcowych, a deweloperzy skupiają się na szlifowaniu projektu. Nic nie wskazuje na to, by tegoroczna premiera gry była zagrożona. BioWare poinformowało, kiedy zaprezentuje swoją produkcję, a także zdradził, iż zmieniono nazwę projektu.

Dragon Age Veilguard zostanie zaprezentowany 11 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Dragon Age: Dreadwolf nazywa się obecnie Dragon Age: The Veilguard i tak też zostanie wydany. Studio ogłosiło również, że pierwsza oficjalna prezentacja rozgrywki odbędzie się we wtorek, 11 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale firmy na YouTube. Materiał ma trwać 15 minut. 

W poście na blogu wyjaśniającym zmianę nazwy producent wykonawczy gry Gary McKay stwierdził, że tytuł Dreadwolf nie pasuje do głównego tematu gry, ponieważ chociaż Solas (Dreadwolf) pozostanie głównym złoczyńcą to autorzy chcą, by tytuł kojarzył się z głównymi bohaterami historii, a nie naszym antagonistą. Nie będzie więc zmian w fabule czy rozgrywce z tego wynikających.

Oficjalny polski tytuł gry brzmi Dragon Age Straż Zasłony. W Dragon Age The Veilguard do ekipy kierowanej przez graczy może dołączyć maksymalnie siedem postaci, lecz nie wiemy kim są ani jakie posiadają umiejętności.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dragon Age Dreadwolf to teraz Veilguard. BioWare ujawnia termin prezentacji gry

 0