Dragon Age: Straż Zasłony. Zobacz pierwszy gameplay

Dragon Age: Straż Zasłony. Zobacz pierwszy gameplay

Fani Dragon Age mogą już zobaczyć pierwszy zwiastun nadchodzącej części. W udostępnionej prezentacji gry możemy zapoznać się między innymi ze sposobem walki. Twórcy obiecali, że gameplay nie zawiera żadnych większych spoilerów.

 

Zgodnie z obietnicą to właśnie dziś, 11 czerwca, zaprezentowany został Dragon Age Veilguard. Tytuł gry został przetłumaczony na polski jako Dragon Age: Straż Zasłony. Wszyscy fani serii już teraz mogą obejrzeć oficjalny gameplay, który pojawił się na kanale Dragon Age. Trzeba przyznać, że twórcy pokazali całkiem sporo, bo materiał trwa aż 20 minut. Już na samym wstępie jesteśmy informowani, że gameplay zarejestrowano we wczesnej wersji, a widoczne na nim sceny pochodzą ze wczesnych etapów rozgrywki. Na szczęście zadbano, aby materiał nie zawierał żadnych większych spoilerów.

Swoją podróż w świecie gry rozpoczniemy jako Rook, czyli nowy bohater w Dragon Age, a towarzyszyć będzie nam aż 7 sprzymierzeńców.

Pod względem wizualnym Dragon Age: Straż Zasłony jest podobny do poprzedniej części, czyli Dragon Age: Inkwizycja. Zwłaszcza w kwestii interfejsu gracza. Jeśli chodzi o ocenę jakości grafiki to na tę chwilę chyba lepiej się wstrzymać, bo nie wiemy na jakich ustawieniach nagrywany był gameplay oraz czy nie został on dodatkowo ulepszony po tym kątem.

Dowiedzieliśmy się także, iż będziemy mogli dostosować swojego bohatera ustalając jego historię i wybierając rasę oraz klasę. Dostępny będzie także kreator postaci, w którym zdecydujemy o jego wyglądzie, co jest już tradycją dla serii Dragon Age i było dostępne od pierwszej części. Swoją podróż w świecie gry rozpoczniemy jako Rook, czyli nowy bohater w Dragon Age, a towarzyszyć będzie nam aż 7 sprzymierzeńców.

Wraz z opublikowaniem materiału z rozgrywki twórcy potwierdzili też, że Dragon Age: Straż Zasłony będzie dostępny jesienią tego roku.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dragon Age: Straż Zasłony. Zobacz pierwszy gameplay

 0