Dreame prezentuje DreameBOT Z10 Station. Bezprzewodowy, samoopróżniający, samoładujący się odkurzacz

Dreame prezentuje DreameBOT Z10 Station. Bezprzewodowy, samoopróżniający, samoładujący się odkurzacz

Potężna siła ssania, automatyczne opróżnianie i inteligentne funkcje wyznaczają nowe standardy w sprzątaniu dzięki nowemu DreameBot Z10 Station.

Dreame, firma znana z innowacji w dziedzinie domowych urządzeń czyszczących, ogłasza dziś wprowadzenie na rynek DreameBot Z10 Station. Jest to bezprzewodowy odkurzacz z podstawą i funkcją automatycznego opróżniania, który ustanawia nowe standardy w zakresie czyszczenia domowego. DreameBot Z10 Station łączy zaawansowane i inteligentne funkcje z mocnym ssaniem i ciekawym designem, oferując optymalne doświadczenie czyszczenia.

 

Łatwe sprzątanie dzięki zaawansowanym filtrom

DreameBot Z10 Station posiada zaawansowany pięciowarstwowy system filtracji, który skutecznie zbiera kurz i zapewnia dokładne sprzątanie. Odkurzacz zawiera także duży pojemnik na kurz o pojemności 2,5 litra, nie wymagający opróżniania przez 90 dni, co pozwala skupić się na sprzątaniu bez konieczności częstej konserwacji. Odkurzacz jest również wyposażony w wszechstronną głowicę z wieloma powierzchniami i małymi, zmotoryzowanymi szczotkami. Dodatkowo, zastosowano innowacyjną technologię niebieskiego światła, identyfikującą mikroskopijne cząsteczki kurzu.

 

Odkurzacz, który sam się opróżnia

DreameBot Z10 Station jest wyposażony w pojemnik na kurz oraz funkcję automatycznego opróżniania. Robi to samodzielnie, gdy umieścisz go na dołączonej stacji ładowania. Z siłą ssania 150 AW, odkurzacz Z10 utrzymuje ciśnienie przez cały czas sprzątania, zapewniając bezprzewodowe, wolne od kurzu i bezproblemowe doświadczenie. Odkurzacz automatycznie opróżnia brud do wbudowanego pojemnika na stacji ładowania, gdzie może stać przez 90 dni przed koniecznością opróżnienia. Nie musisz martwić się o wymianę worków do odkurzacza, wystarczy opróżnić go kilka razy w roku. Stacja ładowania jest również wyposażona w wyświetlacz, który pozwala śledzić stan baterii i pojemnika na kurz.

Zaawansowany system filtracji

Odkurzacz DreameBot Z10 Station ma zaawansowany pięciowarstwowy system filtracji. Pięć filtrów zapewnia wysoką wydajność odkurzacza i gwarantuje, że cząsteczki kurzu pozostają wewnątrz urządzenia. Specjalne wyposażenie dostosowane do Twoich potrzeb Odkurzacz jest dostarczany z dodatkowym wyposażeniem, które można dostosować do potrzeb sprzątania. Dodatkowe komponenty można łatwo zdjąć i umyć, aby odkurzacz był zawsze gotowy na wyzwania.

Cena DreameBot Z10 Station

Bezprzewodowy DreameBot Z10 Station z funkcją automatycznego opróżniania jest już dostępny w sprzedaży w cenie 2249 PLN.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

RTV AGD

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dreame prezentuje DreameBOT Z10 Station. Bezprzewodowy, samoopróżniający, samoładujący się odkurzacz

 0