Duże promocje na wszystkie gry Minecraft. Microsoft świętuje 15 urodziny gry

Duże promocje na wszystkie gry Minecraft. Microsoft świętuje 15 urodziny gry

Microsoft celebruje 15 urodziny gry Minecraft. Z tej okazji przygotowano specjalną stronę oraz, co chyba ważniejsze, duże obniżki na aż 3 gry.

 

Minecrafta nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. To już klasyk w świecie gier. Jeśli jednak ktoś wciąż nie ma oryginalnej kopii lub chce zagrać w jeden z innych tytułów opartych na świecie Minecrafta to ma teraz korzystną okazję. Microsoft przygotował niezłe obniżki na aż 3 produkcje.

Jeśli chodzi o mobilną wersję Minecrafta, na systemy iOS oraz Android, to tutaj promocja sięga 70%. 

Promocją objęta jest zwykła gra Minecraft oraz jej pochodne, czyli Minecraft Dungeons i Minecraft Legends. Wszystkie te gry dostępne są teraz w cenie obniżonej o 50%.

Ceny gier Minecraft w promocji

  • Minecraft: 89,50 zł
  • Minecraft Dungeons: 92,49 zł
  • Minecraft Legends: 94,44 zł

Należy dodać, że 50% obniżki dotyczy wszystkich wspieranych platform, w tym Windowsa, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Obniżki odnajdziemy też na platformie Steam. 

Jeśli chodzi o mobilną wersję Minecrafta, na systemy iOS oraz Android, to tutaj promocja sięga 70%. 

Specjalna strona poświęcona wydarzeniu

W związku z celebrowaniem 15 urodzin Minecrafta uruchomiona została specjalna strona internetowa poświęcona temu wydarzeniu. Oprócz samych informacji o promocji odnajdziemy na niej ciekawe szczegóły na temat samej gry, a nawet będziemy mogli uruchomić w przeglądarce Minecraft Classic. 

To jednak nie wszystko, ponieważ od 15 do 31 maja na platformie Twitch codziennie prowadzone będą transmisje na żywo z Minecrafta. Wygląda też na to, że wystartowano z serią codziennych informacji dotyczących celebrowania 15-lecia gry. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Duże promocje na wszystkie gry Minecraft. Microsoft świętuje 15 urodziny gry

 0