Dwa nowe kontrolery dla Xboksów One oraz komputerów osobistych

Dwa nowe kontrolery dla Xboksów One oraz komputerów osobistych

Pod koniec przyszłego miesiąca do sprzedaży trafią dwa nowe kontrolery dla konsol Xbox One oraz pecetów - Dusk Shadow oraz Dusk Copper. Urządzenia są tak naprawdę wiernymi kopiami dostępnych dotąd padów i oferują dokładnie te same funkcje, a Microsoft zmodyfikował wyłącznie kolorystykę obudów, co nadało peryferiom unikalnego sznytu. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy firma z Redmond w taki właśnie sposób odświeża swoje kontrolery, ale w tym przypadku wyszło to Amerykanom, przynajmniej w naszej opinii, całkiem nieźle.

Akcesoria, jak już zdążyliśmy zauważyć, na polu funkcjonalności nie odbiegają od starszych modeli. Wobec tego można tu znaleźć m.in. typowy dla Xboksa One schemat przycisków, wibrujące spusty impulsowe, specjalnie wyprofilowane gałki analogowe czy wreszcie wejście słuchawkowe typu Jack 3,5 mm. Wyraźnie wyróżnia się natomiast sposób malowania obudowy, której powierzchnia gradientowo przechodzi z koloru niebieskiego lub miedzianego (w zależności od wybranej wersji) do czerni. Sprzęt kompatybilny jest zarówno z Xboksami One, jak i komputerami osobistymi, gdzie podłączymy go za pomocą adaptera bezprzewodowego lub zwykłego kabla USB.

Debiut urządzeń zapowiedziano na dzień 25-tego kwietnia, kiedy to obydwa pady trafią do sklepów cenie 279 złotych brutto. Tym niemniej pre-ordery można składać już teraz, za pośrednictwem oficjalnego sklepiku Microsoft.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dwa nowe kontrolery dla Xboksów One oraz komputerów osobistych

 0