Dwa nowe litowo-polimerowe powerbanki od TP-Link

Dwa nowe litowo-polimerowe powerbanki od TP-Link

Chociaż smartfony otrzymują coraz pojemniejsze akumulatory, które pozwalają na dłuższe niż wcześniej działanie urządzenia to niestety wielu użytkowników nadal narzeka, że ten czas jest za krótki. Szybkie wyładowywanie następuje najczęściej w przypadku mocnego obciążenia telefonu na przykład podczas grania w wymagające gry czy streamingu i wówczas jeśli nie mamy w zasięgu źródła ładowania to z pomocą przychodzi nam powerbank. TP-Link przedstawia dwa nowe powerbanki - TL-PB10000 oraz TL-PB20000. Pierwszy z nich ma baterię o pojemności 10000 mAh i pozwala na trzy, czterokrotne naładowanie smartfona. Drugi z nich wyposażono w akumulator o pojemności aż 20000 mAh, co pozwoli naładować przeciętny smartfon nawet osiem razy.

TP-Link zaprezentował dwa powerbanki - TL-PB10000, jak i TL-PB20000. Pojemność akumulatorów wynosi kolejno 10000 mAh oraz 20000 mAh.

Dwa nowe litowo-polimerowe powerbanki od TP-Link

Według producenta zastosowanie odpowiednich rozwiązań sprawia, że oba urządzenia bez trudu zmieszczą się w kieszeni spodni, ponieważ są poręczne oraz lekkie. Ponadto obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa nadaje im prosty i elegancki wygląd. Jeśli często przebywacie w podróży to zarówno TL-PB10000, jak i TL-PB20000 doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów. Obecność dwóch portów ładujących sprawi, że w tym samym czasie doładujemy nie jeden a dwa smartfony co przyda się, chociażby w sytuacji, gdy wyładuje się sprzęt naszego znajomego. Przy okazji obecność szybkich, inteligentnych portów, powerbanki TP-Link ładują urządzenia mobilne nawet do 65% szybciej niż oryginalny zasilacz. Moc wejściowa 2,1A umożliwia szybkie uzupełnienie energii powerbanka.

Oba banki energii od TP-Link mają ochronę przed zwarciami, przetężeniami, przepięciami oraz nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem: kontrolują moc dostarczaną ładowanemu urządzeniu, zapewniając jego bezpieczeństwo. Dodatkowo powerbanki zapobiegają zbyt dużemu nagrzewaniu się ładowanego urządzenia, utrzymując jego temperaturę na optymalnym poziomie. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Więcej informacji na temat TL-PB10000 oraz TL-PB20000 dostępnych jest na stronie internetowej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dwa nowe litowo-polimerowe powerbanki od TP-Link

 0