Dwie nowe obrotowe kamery TP-Link Tapo C225 i C500

Dwie nowe obrotowe kamery TP-Link Tapo C225 i C500

TP-Link prezentuje dwie nowe obrotowe kamery wyposażone w alarm dźwiękowy i świetlny. Mogą one monitorować obiekt całodobowo. Urządzenia są kompatybilne z asystentami Google oraz Amazon Alexa.

TP-Link Tapo C225 rejestruje obraz w rozdzielczości 2K QHD (2560x1440) i robi to nawet w warunkach słabego oświetlenia. Zawiera ponadto przetwornik Starlight oraz czujnik podczerwieni. Kamera jest obrotowa (360° w poziomie, 149° w pionie). Czujnik ruchu bezzwłocznie wysyła powiadomienie push na sprzęt mobilny właściciela za każdym razem, gdy pod jego nieobecność w domu wykryje niepożądany ruch lub aktywność. W tej sytuacji uruchomione zostają także głośna syrena i alarm świetlny. Inteligentne wykrywanie rozpoznaje zwierzęta czy nieoczekiwane dźwięki.

TP-Link prezentuje dwie nowe obrotowe kamery wyposażone w alarm dźwiękowy i świetlny.

TP-Link Tapo C500 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD i zapewnia wyraźny obraz do 30 m nawet w nocy. Jest to również kamera obrotowa (obrót o 360° i pochylenie 130°). Certyfikat IP65 potwierdza odporność na warunki atmosferyczne. Nagrania z kamer można zapisywać na karcie microSD o pojemności do 512 GB lub korzystając z usługi przechowywania w chmurze Tapo Care. Urządzenia są kompatybilne z asystentami Google i Alexa. Wbudowane w kamery głośniki i mikrofony zapewniają możliwość komunikacji w obie strony.

TP-Link Tapo kamera

Obie kamery mogą być zarządzane za pomocą aplikacji na sprzęcie mobilnym (z systemem iOS lub Android). Aplikacja Tapo obsługuje do 32 kamer i pozwala na podgląd z czterech różnych urządzeń na jednym ekranie. Urządzenia są już dostępne w sprzedaży w cenach ok. 310 zł i ok. 230 złotych odpowiednio za Tapo C225 i Tapo C500. Kamery objęto dwuletnią gwarancją. Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie internetowej: Tapo C225, Tapo C500.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dwie nowe obrotowe kamery TP-Link Tapo C225 i C500

 0