Dying Light: Enhanced Edition dostępny za darmo w Epic Games Store

Dying Light: Enhanced Edition dostępny za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy grę, która będzie rozdawana za darmo w Epic Games Store. Platforma tym razem postawiła na doskonale znaną polską produkcję od studia Techland. Mowa o Dying Light i to w specjalnej wersji.

Dying Light: Enhanced Edition jest kolejną grą, która będzie dostępna za darmo w Epic Games Store. Tytuł od polskiego studia Techland przypiszemy do konta od 6 do 13 kwietnia, kiedy to zostanie zastąpiony przez następne gry. Mamy do czynienia z jedną z lepszych propozycji platformy od dłuższego czasu, która zainteresuje graczy zastanawiających się nad zagraniem w drugą część. Dzięki rozdawnictwu będą mogli oni zapoznać się z serią, bez wydawania pieniędzy na pierwszą część. Aktualnie za Dying Light: Enhanced Edition zapłacimy 89,99 złotych. Dying Light rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez krwiożercze zombie. Kierujemy poczynaniami Kyle’a Crane’a trafiającego do miasta Harran inspirowanego Rio de Janeiro.

Dying Light: Enhanced Edition będzie dostępny za darmo w Epic Games Store od 6 do 13 kwietnia.

Bohater ląduje w samym centrum zarazy wywołanej tajemniczym wirusem przemieniającym ludzi w potwory. Dying Light: Enhanced Edition zawiera różne usprawnienia w tym dodatek z łazikiem dla gracza, dodatkowy tryb rozgrywki, dwie dodatkowe strefy kwarantanny i dwa pakiety. W zestawie znajdziemy Season Pass i wieloosobowy tryb Be the Zombie oraz „Horda Bozaka”, dodatkowe misje, ekskluzywne czy zestawy przedmiotów.

Dying Light dostał ponad 50 nagród, a w zeszłym roku doczekał się kontynuacji z opowieścią rozgrywającą się dwadzieścia lat po wydarzeniach z jedynki. Znajomość pierwszej części nie jest wymagania do zrozumienia fabuły kontynuacji, ale zdecydowanie warto ją ograć. Tymczasem od 30 marca do 6 kwietnia zgarniemy dwie gry: The Silent Age oraz Tunche.

Aktualizacja 06.04.2023 r.

Dying Light: Enhanced Edition i shapez są już dostępne do odebrania za darmo w Epic Games Store. Platforma zmieniła zdanie i wbrew wcześniejszej zapowiedzi nie przypiszemy do konta gry Blazing Sails.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light: Enhanced Edition dostępny za darmo w Epic Games Store

 0