Dzisiaj poznamy finalistów IEM Katowice 2017

Dzisiaj poznamy finalistów IEM Katowice 2017

Wczorajsze mecze ćwierćfinałowe wyłoniły półfinalistów IEM Katowice 2017 w grze Counter-Strike: Global Offensive. W walce o turniej zostały cztery najlepsze drużyny.

Turniej IEM Katowice 2017 powoli wchodzi w decydującą fazę. Na placu boju pozostały cztery najlepsze drużyny – FaZe Clan, Immortals, Heroic oraz Astralis. To właśnie między nimi rozegrane zostaną półfinały. Kibice będą mogli obejrzeć pojedynki już dzisiaj. Pierwszy mecz pomiędzy FaZe Clan i Immortals rozpocznie się o godzinie 12:30 i zostanie rozegrany w systemie BO3 (do dwóch wygranych map). Kolejne spotkanie, między duńskimi zespołami Astralis i Heroic, zostało przewidziane na godzinę 16:20 i także zostanie rozegrane na maksymalnie trzech mapach. Zwycięzcy awansują do finału turnieju, który odbędzie się dopiero jutro o godzinie 18:30. W ostatnim spotkaniu dwie najlepsze drużyny będą miały okazję zmierzyć w meczu BO5, czyli do trzech wygranych map.

Dzisiaj na IEM Katowice 2017 rozegrane zostaną półfinałowe spotkania między FaZe i Immortals oraz Astralis i Heroic.

IEM Katowice

Spośród dzisiejszych spotkań dużo ciekawiej zapowiada się konfrontacja Immortals z FaZe Clan. Brazylijczycy pokazali się ze świetnej strony zarówno w fazie grupowej, jak i wczorajszym ćwierćfinale z faworyzowanym North. Z kolei zawodnicy FaZe Clan – po dogrywkach – zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Oba zespoły miały okazję zmierzyć się już w Katowicach i na jednej mapie lepsi okazali się Europejczycy, którzy wygrali 16:6. Jednak spotkania BO3 to coś zupełnie innego, więc nie ma sensu się tym sugerować. Z kolei w duńskim pojedynku Astralis z Heroic to ci pierwsi są zdecydowanymi faworytami. Sam awans Heroic należy uznać za ogromną niespodziankę i trudno oczekiwać, aby poradzili sobie z bardziej doświadczonymi kolegami. Nie zdziwię się, jeśli mecz zakończy się już po dwóch mapach i będzie dość jednostronny.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dzisiaj poznamy finalistów IEM Katowice 2017

 0