Dzisiaj poznamy zwycięzców IEM Katowice 2017 w League of Legends

Dzisiaj poznamy zwycięzców IEM Katowice 2017 w League of Legends

Dzisiaj zakończą się zmagania w League of Legends na IEM 2017 w Katowicach. Tym samym poznamy zwycięzców całego turnieju.

Zanim zostanie rozegrany finał, na kibiców czekają jeszcze pojedynki półfinałowe. Pierwszy z nich rozpocznie się już o godzinie 12:30. Zmierzą się w nim zawodnicy ROX Tigers oraz G2 Esports. Sam awans Tygrysów do fazy pucharowej można uznać za małe zaskoczenie, ale Koreańczycy udowodnili po raz kolejny, że region LCK ma wiele mocnych zespołów. Biorąc pod uwagę ich dotychczasową formę na IEM 2017 Katowice, to właśnie ich należy uznać za faworytów pierwszego półfinału. Jednak G2 Esports z pewnością nie stoi na straconej pozycji. Spotkanie na pewno będzie dla Europejczyków niezwykle trudne. Jeśli jednak wzniosą się na wyżyny swoich możliwości, to mają szansę awansować do finału.

Już dzisiaj poznamy zwycięzców IEM Katowice 2017 w League of Legends. Szansę na zwycięstwo ma jedyny Polak na turnieju, czyli Marcin 'Jankos' Jankowski.

League of Legends

W drugim półfinale, który został zaplanowany na godzinę 16:00, zmierzą się zespoły Flash Wolves oraz H2K z Marcinem ‘Jankosem’ Jankowskim w składzie w roli Junglera. Bez wątpienia to Tajwańczyków, patrząc na ich predyspozycję, należy uznać za faworytów tego pojedynku. Jednak ten mecz zapowiada się na dużo bardziej wyrównany, a przez to ciekawszy dla fanów niż pierwszy półfinał. Polacy na pewno wierzą, że nasz jedyny przedstawiciel na turnieju wyjdzie z tego meczu zwycięsko i razem ze swoją drużyną zamelduje się w samym finale. Z pewnością jest na to szansa, chociaż nie będzie to zadanie łatwe. Ścisły finał zaplanowany jest na godzinę 19:40. Wszystkie mecze można oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska lub z angielskim komentarzem na ESL.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dzisiaj poznamy zwycięzców IEM Katowice 2017 w League of Legends

 0