E-sport performance coach Maciej Cypryjański nowym nabytkiem Actina

E-sport performance coach Maciej Cypryjański nowym nabytkiem Actina

Maciej Cypryjański zasila grono ambasadorów Actina wspierając zarazem działania polskiej marki komputerów gamingowych. Efektem współpracy będą materiały edukacyjne dla fanów myślących o karierze profesjonalnego gracza. Maciej Cypryjański jest trenerem przygotowania motorycznego, dietetykiem, a także coachem mentalnym zaś wiedzę i doświadczenie zdobywał zajmując się tradycyjnym sportem. W przeszłości współpracował z drużynami piłkarskiej Bundesligi oraz czołowymi drużynami polskiej Superligi (piłka ręczna). Karierę w świecie e-sportu rozpoczął jako manager i performance coach w Team Kinguin oraz Illuminar Gaming. Maciej jest również autorem pierwszej na świecie publikacji na temat optymalizacji mózgu gracza komputerowego.

Actina rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

"Współpraca z Maciejem to kolejny element naszych działań, których celem jest zbudowanie grupy ambasadorów z różnych dziedzin związanych z elektroniczną rozrywką. Niestandardowe działania pozwolą nam dotrzeć nie tylko do osób posiadających lub mających w planach zakup jednego z produktów Actina. Interdyscyplinarny zespół ambasadorów to zróżnicowany, wartościowy content, który urozmaici i uatrakcyjni komunikację naszej marki" – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A. W ramach działań z nowym ambasadorem marka przewiduje tworzenie treści wideo, które pojawią się na Youtube, TikToku oraz grupie Drużyna Actina na portalu Facebook. Fani oraz osoby zainteresowane karierą gracza będą mogły czerpać z nich wiedzę na temat rozwoju swoich umiejętności i zachowania w grze oraz poza nią.

"Branża e-sportowa dopiero od niedawna zagłębia się w rozwój mentalny graczy, czyli coś co w tradycyjnym sporcie stosowane jest od dawna. Doświadczenie, które zdobyłem pracując w Niemczech oraz w największych polskich organizacjach e-sportowych zostało dostrzeżone przez Actina. Liczę, że razem uda nam się tworzyć treści, które pomogą fanom rozwijać swoje kompetencje na drodze do e-sportowej kariery" – mówi nowy ambasador Actina. Maciej Cypryjański to kolejna postać, która dołączyła do rodziny polskiej marki komputerów
gamingowych. Oprócz niego w zespole ambasadorów Actina znajdują się już Jacek “minise” Jeziak - profesjonalny gracz CS: GO, Karol Bedorf - zawodnik MMA oraz Artur “mendi” Mendela - ekspert zajmujący się optymalizacją komputerów. Działalność Macieja można śledzić na TikToku, YouTube, Instagramie i platformie Twitch.tv.

Pokaż / Dodaj komentarze do: E-sport performance coach Maciej Cypryjański nowym nabytkiem Actina

 0