EA doda istotną nowość do trybu Ultimate Team w FIFA 19

EA doda istotną nowość do trybu Ultimate Team w FIFA 19

Electronic Arts postanowiło zaskoczyć większość osób potwierdzając wprowadzenie do popularnej serii FIFA dość ważnej i dla wielu istotnej nowości.

Kwestia zawartości premium od dawna dzieli społeczeństwo. Przypadek ubiegłorocznego Battlefronta 2 zainteresował wiele organizacji, a rząd Belgii wprowadził oficjalny zakaz umieszczania lootboxów w grach wideo. Jak zapewne większość fanów FIFY wie ich ulubiony symulator piłkarski także posiada tę niesławną opcję umieszczoną w najpopularniejszym trybie — Ultimate Team. Niestety otwieranie paczek, choć przyjemne często niesie za sobą poważne konsekwencje finansowe, czego idealnym przykładem jest pewien Brytyjczyk, który swego czasu miał zaciągnąć kredyt w banku, by móc dalej otwierać paczki. Pewnym dość często przytaczanym przez użytkowników FUT problemem jest fakt, iż w momencie otwierania danej paczki nie posiadamy jakichkolwiek informacji o procencie szans trafienia dobrego piłkarza.

Od FIFY 19 podczas otwierania paczek w Ultimate Team otrzymamy informację odnośnie szans trafienia konkretnych kart z zawodnikami

EA doda istotną nowość do trybu Ultimate Team w FIFA 19

Właśnie teraz EA postanowiło wsłuchać się w głos społeczności i zapowiedziało w nadchodzącej FIFIE 19 zaimplementowanie takowego rozwiązania. W skrócie pokaże nam ono jakie mamy szanse na otrzymanie karty z określonym overallem. Tyle. Dokładniejsze detale odnośnie tegoż pomysłu zostaną przedstawione dopiero w przyszłości. Oczywiście nie spodziewajmy się np. podania 1% szansy na trafienie Cristiano Ronaldo bądź Messiego. Tak czy inaczej, jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Co ciekawe, Electronic Arts nie robi tego tak do końca z własnej woli. Zostało bowiem zmuszone przez liczne głosy zirytowanych fanów marki, a także przytoczonych regulacji prawnych w kilku państwach. Popularny wydawca pragnąc uniknąć potencjalnych kar woli się więc zabezpieczyć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA doda istotną nowość do trybu Ultimate Team w FIFA 19

 0