EA Sports FC 24 dostanie darmową aktualizację związaną z UEFA Euro 2024

EA Sports FC 24 dostanie darmową aktualizację związaną z UEFA Euro 2024

EA Sports po zakończeniu współpracy z FIFĄ nie może liczyć, że w ich grze sportowej pojawi się kontent związany z kolejnymi mistrzostwami świata, aczkolwiek na pocieszenie fanom serii pozostają mistrzostwa europy.

EA Sports FC 24 zaoferuje oficjalny turniej UEFA Euro 2024, który odbędzie się w Niemczech. Jak podaje Electronic Arts turniej oraz związane z nim wydarzenia pojawią się w formie darmowej aktualizacji dla posiadaczy gry, więc nie trzeba będzie wydawać dodatkowych pieniędzy. Aktualizacja zostanie dodana do wszystkich wersji gry – PS4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, PC i Nintendo Switch. Gracze, którzy zagrają w EA Sports FC 24 do 16 stycznia 2024 r., otrzymają jedną z sześciu kart UEFA Euro 2024 Ultimate Team, których udostępnianie zacznie się 18 grudnia.

EA Sports FC 24 dostanie darmową aktualizację związaną z turniejem Euro 2024.

„Jesteśmy zachwyceni dalszym rozszerzaniem naszej współpracy z EA Sports, dzięki czemu UEFA Euro 2024 staje się częścią gry EA Sports FC. UEFA Euro 2024 to jeden z najbardziej tętniących życiem i ekscytujących turniejów piłkarskich na świecie i jesteśmy podekscytowani, że ogromna społeczność EA Sports FC 24 na całym świecie będzie miała szansę wziąć udział w turnieju w tak autentycznym środowisku gier” – powiedział w oświadczeniu dyrektor ds. marketingu UEFA Guy-Laurent Epstein.

Kontynuacja partnerstwa z UEFA będzie dla EA szczególnie ważna po zakończeniu współpracy z FIFĄ. W opublikowanych wynikach finansowych za ostatni kwartał bieżącego roku EA ujawniło, że EA Sports FC 24 w premierowym tygodniu przyciągnęło ponad 11,3 miliona graczy, wliczając do tego dostęp za pośrednictwem usługi EA Play Pro. Na przestrzeni miesiąca było to 14,5 mln aktywnych kont.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA Sports FC 24 dostanie darmową aktualizację związaną z UEFA Euro 2024

 0