EA uruchamia usługę Origin Access Premier

EA uruchamia usługę Origin Access Premier

Podczas wczorajszego spotkania Electronic Arts pochwaliło się nie tylko nowymi tytułami, ale także przedstawiło nieco zmienioną usługę Origin Access.

Konferencja EA Play za nami, tymczasem popularny wydawca zdaje się pozazdrościł Microsoftowi i zapowiedział rozszerzenie swej flagowej usługi Origin Access o tzw. Access Premier. W dużym skrócie w jej skład wejdą wszystkie debiutujące na rynku produkcje pochodzące oczywiście od firm powiązanych z Electronic Arts. Przykładowo: decydując się na nową formę abonamentu otrzymamy nieograniczony dostęp do takich tytułów jak FIFA 19, Battlefield V, czy Anthem. Generalnie całość funkcjonuje niemal na identycznej zasadzie co znany z Xboxa One, Game Pass. Jeżeli wykupimy tę subskrypcję, musimy liczyć się z dość wysoką opłatą sięgającą sumy 59,90 zł miesięcznie bądź 419,90 złotych rocznie. Usługa wystartuje latem bieżącego roku.

Wykupując dostęp za 59,90 lub 419,90 złotych miesięcznie otrzymujemy dostęp do m.in. premierowych wydań gier EA

EA uruchamia usługę Origin Access Premier

Oczywiście oprócz opcji grania w nowe produkcje otrzymujemy dostęp do podstawowej wersji Origin Access, a więc biblioteki około 100 innych pozycji takich jak Battlefield 1, seria FIFA, The Sims 4 lub Need for Speed. Do tego rabat 10% na każdy zakup w sklepie EA. Tutaj warto również zaznaczyć, że jeżeli wykupiliście już dostęp do zwykłego Accessa, to nie dostaniecie upgrade'u do wyższego poziomu lecz zostaniecie na domyślnym. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy nowa oferta EA opłaca się gdyż płacenie regularnych 60 albo ponad 400 złotych za ów abonament jest dość sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Z drugiej zaś strony pamiętajmy, iż możemy zapoznać się bez limitu czasowego z najświeższymi produktami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA uruchamia usługę Origin Access Premier

 0