EA Vancouver szuka pracowników do stworzenia gry z uniwersum Star Wars

EA Vancouver szuka pracowników do stworzenia gry z uniwersum Star Wars

Jak wynika z najnowszych doniesień popularny wydawca, tworzy tajemniczy projekt z nieliniowym światem, osadzonym w uniwersum Star Wars.

W pierwotnej wersji ogłoszenia EA informowało o poszukiwaniu Głównego Inżyniera Online, który stworzyłby od podstaw tryby sieciowe do tajemniczej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen, którą charakteryzować miał w pełni otwarty świat. Niestety obecnie wzmiankę o niczym nieskrępowanym otoczeniu usunięto, co tylko znacznie bardziej podsyca, domysły, nad czym też Elektronicy dłubią. Dowiedzieliśmy się ponadto, że przyszły pracownik dołączyłby do ekipy zlokalizowanej w Vancouver, a sam tytuł byłby pokroju AAA. Opublikowana oferta niestety nie wspomina o szczegółach gry zaś od kandydata porządne, jest minimum 10-letnie doświadczenie w projektowaniu wirtualnych produkcji i oczywiście implementacji rozwiązań online.

Czyżbyśmy wreszcie otrzymali grę ze świata Gwiezdnych Wojen na miarę naszych ogromnych oczekiwań? 

Po zlikwidowaniu w ubiegłym roku studia Visceral Games EA ogłosiło przeniesienie wszelkich aktywnych projektów związanych ze Star Wars do siedziby w Kanadzie. Co ciekawe popularny wydawca raczył stwierdzić w późniejszym czasie, iż grę ostatecznie skasowano, gdyż miała nazbyt liniowy charakter zabawy. Nie wiemy więc, czy chodzi o wymieniony produkt, a może coś kompletnie nowego, robionego od podstaw. Nie jest tajemnicą, że dotychczas opublikowane gry osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen - Battlefront nie spełniły pokładanych przez wydawcę nadziei, sprzedając się znacznie poniżej oczekiwań. Miejmy nadzieję, że nowa ekipa wyniesie odpowiednie wnioski z bolesnej lekcji swych poprzedników, wydając tytuł na miarę naszych oczekiwań, pozbawionych zbędnych mikropłatności.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA Vancouver szuka pracowników do stworzenia gry z uniwersum Star Wars

 0