EA zdradziło kiedy doda battle royale do Battlefield 5

EA zdradziło kiedy doda battle royale do Battlefield 5

Battlefield 5 nadchodzi coraz większymi krokami. Gra autorstwa EA DICE pojawi się w sklepach 20 listopada, a jedną z większych nowości tej oczekiwanej produkcji jest popularny tryb battle royale, który jak niestety poinformowało Eletronic Arts już jakiś czas temu, nie będzie obecny od chwili debiutu, a pojawi się nieco później. Teraz, w związku ze zbliżającą się premierą, wydawca postanowił opublikować specjalny harmonogram nadchodzących wydarzeń dedykowanych Battlefield 5, w tym aktualizacji, dzięki czemu wiemy, kiedy battle royale zawita do piątki. Zacznijmy jednak od początku - w grudniu wystartuje pierwszy rozdział równie interesującego trybu Teatrów Wojny zatytułowany Overture i wprowadzi mapę Panzerstorm dedykowaną starciom wojsk pancernych, a zabawa potrwa do stycznia przyszłego roku.

Tryb Firestorm inspirowany popularnym battle royale pojawi się w Battlefield 5 w marcu 2019 roku.

EA zdradziło kiedy doda battle royale do Battlefield 5

Oprócz tego czwarta odsłona Wojennych Opowieści (The Last Tiger), mapa treningowa, a także opcje pozwalające dostosować kierowaną przez nas postać. Do tego cotygodniowe wyzwania z ciekawymi nagrodami, abyśmy zanadto się nie nudzili. Później pojawi się jeszcze skupiony na walkach pojazdami epizod Lightning Strikes. Właśnie, a kiedy do gry trafi oczekiwany battle royale? Otóż tryb nazywany tutaj Firestorm zostanie dodany wraz z rozdziałem Trial by Fire w marcu 2019 roku. Do tego w aktualizacji dostaniemy też nową grecką lokację, na której przeprowadzimy atak powietrzny wzdłuż Krety. Najpewniej nie jest to koniec planów odnośnie tego tytułu, bo Elektronicy wielokrotnie podkreślali, że szykują dla fanów masę niespodzianek.

Cóż, trochę szkoda, że battle royale nie będzie zawarty razem z podstawową wersją gry, a deweloperzy zmuszają nas do czteromiesięcznego oczekiwania. Chociaż z drugiej strony najpewniej studio odpowiedzialne za projekt i pomagająca mu ekipa Citerion chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Warto podkreślić, że kolejne informacje odnośnie Firestorm poznamy już wkrótce. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem Battlefielda 5, to będziecie mogli go wypróbować przez określoną ilość godzin w ramach usługi Origin Access, której miesięczny koszt wynosi 14,99 złotych. Natomiast osoby decydujące się na specjalne edycje gry Deluxe Edition uruchomią ją 15 listopada, czyli pięć dni wcześniej od użytkowników standardowej wersji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EA zdradziło kiedy doda battle royale do Battlefield 5

 0