Easter Egg w Battlefield 1 zdradza datę ujawnienia kolejnej części serii

Easter Egg w Battlefield 1 zdradza datę ujawnienia kolejnej części serii

Easter Egg ukryty w grze Battlefield 1 to zapisana alfabetem Morse'a wiadomość zdradzająca datę ujawnienia szczegółów kolejnego Battlefield'a.

Już za niecałe dwa tygodnie najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana kolejna odsłona serii Battlefield. Skąd to wiemy? W Battlefield 1 ukryto mały Easter Egg, który okazał się wiadomością zapisaną alfabetem Morse'a. Po rozszyfrowaniu w oryginale wiadomość ta brzmi "Battlefield will never be the same" oraz podana jest data 23 maj. Dzięki tej długo skrywanej w Battlefield 1 informacji, udało się również trafić na ślad strony należącej do Electronic Arts o adresie ea.com/neverbethesame. To właśnie tutaj najprawdopodobniej pojawią się pierwsze informacje o kolejne odsłonie serii, która póki co nazywana jest Battlefield V (choć pojawiają się pogłoski, że w ręce graczy może wreszcie trafić wyczekiwane Bad Company 3).

Czy nowa odsłona serii to Battlefield 5 czy też Bad Company 3, dowiemy się już za kilkanaście dni

Sama strona póki co nie zdradza żadnych informacji. Tło to najzwyczajniej data spodziewanych pierwszych informacji i tag #battlefield. Podczas ostatniej konferencji prasowe Andrew Wilson, CEO Electronic Arts oświadczył, że "W naszej kolejnej grze z serii Battlefield, DICE pokaże intensywność walki w nowy i niespodziewany sposób. Każda walka będzie wyjątkowa, a każdy tryb przyniesie osobne wyzwania - od sposobu integracji z otoczeniem, poprzez fascynującą kampanię i tryb wieloosobowy z wieloma mapami i trybami. To będzie głęboka i kompletna strzelanka. (...) Stworzyliśmy nowoczesną produkcję, która jednak czerpie z tradycji serii i posiada elementy, które urzekły graczy". Czy nowa odsłona serii to Battlefield 5 czy też Bad Company 3 dowiemy się już za kilkanaście dni. 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Easter Egg w Battlefield 1 zdradza datę ujawnienia kolejnej części serii

 0