EK Supremacy EVO – limitowany blok wodny z okazji 10-lecia firmy

EK Supremacy EVO – limitowany blok wodny z okazji 10-lecia firmy

EK Water Blocks wprowadzi na rynek limitowaną edycję flagowego bloku wodnego na 2016 rok. Model Supremacy EVO 10th Anniversary Edition, jak sama nazwa wskazuje, powstał z okazji 10-lecia istnienia firmy.

Zestaw składa się tak naprawdę z dwóch bloków wodnych. Pierwszym jest EK Supremacy EVO, czyli flagowy model na 2016 rok. Może on być używany z procesorami z podstawką LGA 115x lub LGA 2011. Każdy egzemplarz ma wygrawerowany unikatowy numer seryjny. Poza tym każda wersja z limitowanej edycji jest pokryta warstwą złota.

Drugim blokiem w zestawie jest EK Wave, czyli flagowy model z 2006 roku. On także pokryty jest warstwą złota. Dodatkowo producent zapowiada specjalną niespodziankę, którą poznają tylko nabywcy limitowanego zestawu.

Zestaw ma pokazywać, jak długą drogę przeszła firma EK Water Blocks przez 10 lat swojego istnienia. Przy okazji ma to być okazja to nabycia elementów historycznych dla marki. Zestaw będzie dostępny w liczbie zaledwie 100 sztuk, więc dla miłośników firmy może być prawdziwym rarytasem. Cena nie jest jeszcze znana, ale z pewnością nie będzie niska. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać od przyszłego tygodnia, bezpośrednio na stronie producenta.

EK Supremacy EVO 10th Anniversary Edition

EK Supremacy EVO 10th Anniversary Edition

EK Supremacy EVO 10th Anniversary Edition

Pokaż / Dodaj komentarze do: EK Supremacy EVO – limitowany blok wodny z okazji 10-lecia firmy

 0