EK wprowadza nowe chłodziwa EK-CryoFuel

EK wprowadza nowe chłodziwa EK-CryoFuel

EK, lider zaawansowanych chłodzeń cieczą dla komputerów osobistych (LC) wprowadza na rynek EK-CryoFuel, czyli najbardziej stabilne chemicznie chłodziwa, które zapewnią użytkownikom najlepszą możliwą jakość wykonania, trwałość koloru i sprawność cieplną. W teorii brzmi zachęcająco - ciekawe jak zapewnienia producenta sprawdzają się w rzeczywistości?

Producent zaręcza, że CryoFuel są nietoksycznymi chłodziwami i dodatkowo zapobiegają powstawaniu ewentualnych osadów w obiegu cieczy chłodzącej. Nowe płyny mają bardzo niską lepkość, przez co nie zatykają i nie uszkadzają bloków wodnych i innych części układu LC, gdy stosuje się rurki EK-DuraClear lub EK-ZMT. Nowy produkt został przetestowany zgodnie z BS5117 (ASTM D1384) i stwierdzono, że spełnia normy korozji miedzi, mosiądzu, aluminium i stali nierdzewnej. Zatem użytkownicy LC stosując nowe płyny firmy EK, mogą cieszyć się długim czasem eksploatacji i wysoką wydajnością cieplną swoich układów w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Ponadto wszystkie mieszanki CryoFuel są biodegradowalne (90% w ciągu 10 dni) przez co nie pozostają w środowisku i nie powodują bioakumulacji. 

Firma oferuje 2-letni okres gwarancji. Do dyspozycji mamy płyny w pięciu kolorach – czerwony, żółty, zielony, niebieski i bezbarwny.

 

Nowe płyny są dostępne w butelkach 900 ml w formie gotowej do napełnienia układu LC lub w formie koncentratów o pojemności 100 ml. Dodatkowo, aby mieszanie koncentratów z wodą destylowaną było łatwiejsze, firma wprowadziła butelki do napełniania – sprzedawane oddzielnie - są one wyposażone w specjalną rurkę do otworu zbiornika. Sprawia to, że ​​proces napełniania jest o wiele wygodniejszy niż dotychczas. Chłodziwa EK-CryoFuel wykonywane są w Słowenii i są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej EK. W tabeli poniżej można znaleźć ceny z VAT.

Pokaż / Dodaj komentarze do: EK wprowadza nowe chłodziwa EK-CryoFuel

 0