Ekipa ITHardware na targach CeBIT 2016. Relacja prosto z Hanoweru [Aktualizacja #3]

Ekipa ITHardware na targach CeBIT 2016. Relacja prosto z Hanoweru [Aktualizacja #3]

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po katowickim Intel Extreme Masters, a już szykuje się nam kolejne wielkie wydarzenie w branży komputerowej - targi CeBIT 2016 w Hanowerze. Przypomnijmy, że te targi są uważane przez wielu za największe komputerowe expo na świecie. Impreza odbywa się w kompleksie 20 hal o łącznej powierzchni około 450,000 m2, a na tegoroczną edycję zgłosiło się ponad 3,000 wystawców. Swoją obecność zapowiedzieli m.in: Acer, Chieftec, Genius, Hewlett-Packard, HGST (Hitachi), Huawei, IBM Deutschland, Kyocera, Lian-Li, Logitech, Microsoft, Netgear, Samsung, Shuttle, Silverstone czy TP-Link. Już ta bardzo lakoniczna lista dobitnie uświadamia, jak dużym i różnorodnym wydarzeniem jest CeBIT. Kompletny spis dostępny jest pod tym adresem.

Tegoroczny CeBIT odbywa się w dniach 14-18 marca. Jako, iż nie wypada nam opuścić wydarzenia takiego kalibru, wysyłamy na teren targów naszego korespondenta - Igora Grzesistę. Począwszy od dnia jutrzejszego rozpoczynamy relację na żywo, która obejmie zarówno informacje tekstowe, jak i zdjęcia oraz filmy wideo. Zamierzamy przede wszystkim skupić się na reprezentantach sektora hardware. Interesują nas zwłaszcza niezapowiedziane dotąd modele sprzętu komputerowego oraz nowe technologie w branży, czego w Hanowerze z pewnością nie zabraknie. Jeśli macie jakieś sugestie, jakie miejsca powinniśmy odwiedzić, piszcie koniecznie w komentarzach. Postaramy się zapoznać z prośbami i chociaż część z nich, w ramach możliwości, zrealizować. Macie czas do jutrzejszego południa.

15.03.2016, 17:30

I wyruszyliśmy... Z drobnym poślizgiem, ale jednak.

16.03.2016, 23:00

Wyobraźcie sobie, że jedziecie na największe targi komputerowe w Europie do najbardziej rozwiniętego gospodarczo kraju (podobno) w tym rejonie świata i... nie możecie dostać się do internetu, bo trzygwiazdkowy hotel nie oferuje takiej usługi, a na terenie imprezy nikt nie pomyślał o Wi-Fi. Tak czy inaczej przepraszamy za opóźnienia.

Na ten moment porcja zebranych materiałów przedstawia się następująco:

Zobacz galerię zdjęć ze stoiska EVGA

Cooler Master i chłodzenie z możliwością personalizacji

Mini-konferencja Fractal Design

Dajemy słowo, że będzie tego więcej, choć niestety nie jesteśmy w stanie podać żadnych wiążących terminów. Internet... niestety.

18.03.2016, 00:30

Wróciliśmy do Polski już jakiś czas temu i systematycznie uzupełniamy treści.

AsRock prezentuje router dla graczy

Nowy standard płyt głównych Micro-STX

Firma inter-tech.de wkracza na rynek obudów

Smartfon Saygus V Squared

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ekipa ITHardware na targach CeBIT 2016. Relacja prosto z Hanoweru [Aktualizacja #3]

 0