Electronic Arts chce zaskoczyć nas nowościami na Gamescom

Electronic Arts chce zaskoczyć nas nowościami na Gamescom

W przyszłym miesiącu odbywają się największe europejskie targi gier - Gamescom w Kolonii. Electronic Arts wiąże z nimi duże plany i pragnie zaskoczyć graczy. Właśnie poznaliśmy wstępny zarys tego, co zaoferuje amerykańska korporacja w Niemczech.

Konferencja EA ma rozpocząć się 21 sierpnia w poniedziałek o godzinie 18:30 czasu polskiego. Niedawno na E3 amerykańska korporacja zaprezentowała dwie nowe marki: kooperacyjny shooter TPP a'la Destiny - Anthem oraz co-opową grę o ucieczce z więzienia - A Way Out. Tymczasem na Gamescom wydawcy zapowiedzieli kolejne "niespodzianki", co potencjalnie może oznaczać nową porcję niezapowiedzianych dotychczas tytułów. Poza tym należy oczekiwać nowych materiałów wideo z już zaprezentowanych gier, meczów na żywo (prawdopodobnie FIFA, NHL, Madden).

Targi Gamescom odbędą się w Kolonii pomiędzy 22 a 26 sierpnia. Firma EA swoje wydarzenie rozpocznie jednak dzień wcześniej.

Osoby, które zjawią się na targach, będą mogły własnoręcznie przetestować Star Wars: Battlefront 2, Need for Speed Payback, FIFA 18 oraz dodatek do Battlefield 1: W imię cara. EA zapewni na terenie wydarzenia aż 400 stanowisk do grania. W ciągu najbliższych kilku tygodni jakie dzielą nas teraz od tego eventu, dowiemy się więcej na temat tego, co konkretnie EA zademonstruje. Amerykanie udostępnią na swojej oficjalnej witrynie przekazy na żywo, w trakcie których będziemy również mogli zobaczyć materiał zza kulis oraz wywiady z deweloperami. Początek głównej części targów to 22 sierpnia, a ich zakończenie zaplanowano na 26 sierpnia.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Electronic Arts chce zaskoczyć nas nowościami na Gamescom

 0