Elgato przedstawia nową kamerę Facecam z technologią HDR

Elgato przedstawia nową kamerę Facecam z technologią HDR

Elgato przedstawia nową kamerę Facecam MK.2, która posiada wszystkie cechy urządzeń z serii Facecam, a także nowe funkcje takie jak tryb HDR.

Facecam MK.2 to kamera marki Elgato wyposażona w nowe funkcje takie jak HDR, wbudowana migawka zapewniająca prywatność oraz efekty panoramowania, przechylenia i zoomu. To nie wszystko, bowiem producent względem poprzedniej wersji poprawił jakość obrazu. Facecam MK.2 lepiej odwzorowuje detale i kolory w porównaniu do poprzedniej wersji. Zwiększona czułość sprawia, że sprzęt lepiej od poprzednika radzi sobie w warunkach słabego oświetlenia, takich jak ciemny pokój gracza czy pomieszczenie biurowe w nocy.

Facecam MK.2 to kamera marki Elgato rejestrująca obraz w 1080p.

Elgato przedstawia nową kamerę Facecam z technologią HDR

Ponadto Facecam MK.2 rejestruje obraz HDR w jakości Full HD przy liczbie 60 klatek na sekundę. Teraz użytkownicy mogą chronić obiektyw kamery i prywatność za jednym pociągnięciem. Kamera ma specjalną przesuwaną osłonę.

Oprócz tego Elgato zastosowało nowy uchwyt o mniejszym rozmiarze. Kamerę, tak jak oryginał, można także przymocować do wysięgnika lub stelaża za pomocą standardowego gwintu 1/4 cala. Urządzenie jest w stanie rejestrować 120 klatek na sekundę w rozdzielczości HD (720p). Facecam MK.2 kosztuje 649 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elgato przedstawia nową kamerę Facecam z technologią HDR

 0