Elgato przedstawia platformę dla twórców materiałów cyfrowych

Elgato przedstawia platformę dla twórców materiałów cyfrowych

Elgato, marka firmy CORSAIR prezentuje wirtualną platformę dla twórców materiałów cyfrowych. W Elgato Marketplace twórcy mogą wyszukiwać wszelkiego rodzaju materiały cyfrowe w jednej wygodnej w obsłudze witrynie.

Platforma zawiera zasoby umożliwiające personalizację urządzeń Elgato, takich Stream Deck, na nowe sposoby za pomocą wtyczek, grafik i innych materiałów. Współpracuje ona z popularnymi aplikacjami, takimi jak Wave Link i OBS Studio. Dla posiadaczy urządzeń Stream Deck stworzono setki wtyczek umożliwiających kontrolowanie takich aplikacji, jak Discord i Microsoft Teams. Streamerzy mogą budować swoje marki za pomocą grafik autorstwa najlepszych projektantów, takich jak Nerd czy Die i OWN3D. Z kolei twórcy podcastów mają do dyspozycji bibliotekę efektów głosowych i dźwięków, za pomocą których mogą urozmaicić swoje audycje.

Platforma zawiera zasoby umożliwiające personalizację urządzeń Elgato, takich Stream Deck, na nowe sposoby za pomocą wtyczek, grafik i innych materiałów.

Dostępna jest nawet kolekcja szablonów i przejść wideo dla edytorów filmów na YouTube. W przyszłości Elgato planuje dalej rozwijać ten ekosystem przez dodanie nowych typów produktów, takich jak filtry wideo, efekty zmiany głosu czy efekty rzeczywistości rozszerzonej. Na użytkowników urządzeń Stream Deck i Wave Link czekają jeszcze inne dobre wiadomości. Każdy, kto utworzy konto na Marketplace, może połączyć z nim swoje aplikacje Elgato, aby skorzystać z opcji szybkiej instalacji.

Ta nowa funkcja automatycznie synchronizuje wiele typów zasobów, co upraszcza i przyspiesza ich instalację. W ciągu paru chwil użytkownik może znaleźć i zainstalować materiały, aby używać ich w ulubionych aplikacjach.

Jednak największa zmiana dotyczy sprzedawców, zwanych w społeczności „Twórcami”. Kiedyś Twórcy udostępniali swoje produkty cyfrowe w różnych witrynach internetowych i często trudno im było znaleźć odbiorców. Obecnie, dzięki Marketplace, mogą docierać do nich bezpośrednio przez aplikacje, co daje im możliwość nawiązania kontaktu z milionami potencjalnych autorów. Więcej informacji o platformie Elgato znajdziemy tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Elgato przedstawia platformę dla twórców materiałów cyfrowych

 0