ENDORFY — nowa globalna marka na rynku technologicznym

ENDORFY — nowa globalna marka na rynku  technologicznym

Spółka Cooling, właściciel SPC Gear oraz SilentiumPC, zaprezentowała dziś światu swoją nową globalną markę — ENDORFY. To efekt międzynarodowej ekspansji firmy oraz poszerzenia grupy odbiorców. ENDORFY wychodzi poza segment gamingu a swoimi produktami docierać będzie do wszystkich fanów nowoczesnej technologii.

ENDORFY to zdaniem przedsiębiorstwa odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku technologicznym. To również długoterminowa inwestycja, umożliwiająca firmie szybszy rozwój na globalnym rynku. Spółka tworzy jedną markę, która wpisuje się w aktualne trendy komunikacyjne. ENDORFY to także znaczne poszerzenie grupy odbiorców. Marka kieruje swoje produkty do wszystkich użytkowników technologii, a komunikacyjnie będzie docierać bardzo daleko – także poza branżę gamingową. Istotnym wyróżnikiem nowej marki będzie jej identyfikacja wizualna.

Spółka Cooling, właściciel SPC Gear oraz SilentiumPC, zaprezentowała dziś światu swoją nową globalną markę — ENDORFY, która chce docierać także poza branżę gamingową.

"Wywodzimy się z gamingu, o czym zawsze będziemy pamiętać. Jednak nasi odbiorcy już dawno przestali być tylko i wyłącznie graczami. To także twórcy treści, tacy jak streamerzy, podcasterzy, pisarze… To wszyscy, którzy cieszą się technologią i uwielbiają z niej korzystać. Postanowiliśmy dostosować markę, która będzie istotna zarówno dla naszych gamingowych odbiorców, jak i tych, którzy nie wywodzą się ze świata gier." – wyjaśnia Łukasz Zdziech. ENDORFY opiera się na unikatowej palecie kolorów. Dwie główne barwy to żółty i niebieski, wspierane przez czerń, biel oraz odcienie szarości.

Najważniejsze produkty, dostępne w ofercie marki już 5 października 2022 r.:

  • Systemy chłodzenia Navis F280 – zapewniają pracę w ciszy, bez szumu wentylatorów
  • Mikrofony Solum Studio i Solum Broadcast – są sposobem na czysty dźwięk i wygodę użytkowania podczas wielogodzinnych nagrań
  • Seria bezprzewodowych klawiatur Thock Compact – pozwalają zapomnieć o plączących się kablach i skoncentrować się na pracy
  • Myszki GEM oraz GEM Plus w wersji Onyx White – łączą w sobie czułość ruchu i oryginalny design

Historia spółki Cooling zaczęła się w roku 1993. Zbigniew Zdziech założył wtedy firmę, która zajęła się sprzedażą akcesoriów komputerowych. Dziesięć lat później firma otworzyła swój pierwszy sklep internetowy. W 2007 roku producent stworzył pierwszą markę, czyli SilentiumPC, która produkowała wentylatory. Brand szybko się rozrósł, by już w 2012 roku mieć w swojej ofercie także obudowy, chłodzenia powietrzne i zasilacze. Kolejny przełom nastąpił w roku 2016, gdy spółka zdecydowała się zaadresować rynek akcesoriów komputerowych i uruchomiła swój drugi projekt — SPC Gear.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ENDORFY — nowa globalna marka na rynku technologicznym

 0