Epic Games Store rozdaje za darmo World War Z

Epic Games Store rozdaje za darmo World War Z

Teraz, w dobie masowej kwarantanny całego społeczeństwa, mamy nieco więcej wolnego czasu, który możemy przeznaczyć na granie. Jeśli jednak nie chcecie wydawać pieniędzy na nowe gry, to w takim razie powinniście udać się do Epic Games Store, które przygotowało niemałą niespodziankę i tym razem oferuje trzy darmowe produkcje. Początkowa oferta sklepu na ten tydzień nie zapowiadała się zbyt ekscytująco, gdyż po tym, jak w zeszłym tygodniu zostaliśmy rozpieszczeni przez The Stanley Parable i Watch Dogs, tym razem otrzymać mieliśmy tylko dwa niewielkie niezależne tytuły. Ostatecznie jednak Epic Games Store zdecydowało się dorzucić do Figment i Tormentor X Punisher jeszcze jedną grę i to nie byle jaką, ponieważ jeden ze swoich największych ekskluzywów. Chodzi tu o World War Z, czyli kooperacyjny zombie shooter.

Epic Games Store przygotowało niemałą niespodziankę i tym razem oferuje trzy darmowe produkcje, w tym World War Z.

Wszystkie trzy tytuły możecie już pobrać ze strony sklepu Epic Games w TYM miejscu, a warto podkreślić, że promocja ważna jest przez tydzień, do 2. kwietnia (gry możemy oczywiście zachować na własność na zawsze). World War Z było dość zaskakującym wczesnym hitem Epic Store i gra wciąż cieszy się dużą popularnością na platformie. Nie jest to może idealna strzelanka (średnia ocen w serwisie Metacritic to 70%), ale jeśli lubicie klimaty zombie i kooperacje w grach, to warto się nią zainteresować. Oczywiście produkcja ta bazuje na licencji filmu pod tym samym tytułem, który z kolei oparty był o powieść Maxa Brooka z 2006 roku. W grze drużyna składająca się z maksymalnie czterech graczy musi rozprawiać się z hordami zombie.

Jeśli zaś chodzi o pozostałe dwa darmowe tytuły, to Figment jest dziełem Bedtime Digital Games, łączącym akcję i przygodę, która zaprasza do wyjątkowego, surrealistycznego świata przepełnionego muzyką, humorem i wielowątkową fabułą. „Muzyczna gra łącząca akcję i przygodę, która przeniesie Cię w zakamarki ludzkiego umysłu...” - brzmi ciekawie. Jeśli zaś chodzi o Tormentor X Punisher, to tytuł ten wyróżnia jedna ciekawa mechanika, ponieważ wszystko można zabić jednym trafieniem, dotyczy to również bossów… i samego gracza. Bossowie zmieniają kształt areny, przywołując pomieszczenia i pułapki, aby rozgrywka była jeszcze bardziej piekielna i brutalniejsza. Demony dostosowują się do naszego stylu gry i karzą za przewidywalność. Całość okraszono kreskówkową oprawą graficzną ukazaną z lotu ptaka.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic Games Store rozdaje za darmo World War Z

 0