Epic Games Store wystartowało z halloweenową wyprzedażą. Gry przecenione nawet o 75%

Epic Games Store wystartowało z halloweenową wyprzedażą. Gry przecenione nawet o 75%

Zapewne upłynie jeszcze sporo wody w Wiśle zanim Epic Games Store (EGS) zrówna się funkcjonalnością i popularnością ze Steam, ale mimo wszystko cyfrowy sklep Epic Games rozwija się bardzo szybko, a twórcy z każdą kolejną aktualizacją przybliżają się do tego celu. Nie zamierzają także ustępować największemu konkurentowi w jeszcze jednym aspekcie, a mianowcie wyprzedarzach i podobnie jak Steam, EGS regularnie organizuje tego typu akcje, szczególnie w okresach świątecznych. Nie dziwi więc, że Epic Games Store wystartowało właśnie z Halloweenową wyprzedażą. Tym razem jednak sklep koncentruje się jedynie na promocjach na gry i nie uświadczymy tu żadnych towarzyszących aktywności czy Kuponów, którymi raczył na wcześniej. 

Epic Games Store wystartowało właśnie z Halloweenową wyprzedażą. Ta potrwa do 5 listopada.

Żałować można przede wszystkim braku tych ostatnich, ponieważ Kupony Epic oferowane podczas Mega Wyprzedaży dawały nam w praktyce voucher o wartości 40 zł po każdym zakupie spełniającym warunki promocji (ten mogliśmy przeznaczyć na zakup o wartości co najmniej 59,99 zł). Tego typu atrakcje zapewne były jednak bardzo kosztowne dla Epic Games i być może firma stosować będzie je jedynie przy największych wyprzedażach. Nie zmienia to jednak faktu, że Halloweenowa wyprzedaż także oferuje wiele dobrego, w tym dwie nowe darmowe gry od sklepu, czyli: Costume Quest 2 (nietuzinkowa gra action RGP od Double Fine Productions) i Layers of Fear 2 (dobrze przyjęty horror od polskiego studia Bloober Team).   

Do tego dochodzi także szereg przecenionych tytułów, w tym wiele hitów i nowych produkcji. Przeceny sięgają 75% na wybranych tytułach z katalogu EGS, a oferta kończy się 5 listopada. Zachęcamy do samodzielnego zapoznawania się z ofertą, ale wśród ciekawszych ofert warto wymienić choćby Mortal Shell (-20%), Dead Cell (-40%), World War Z GOTY (-60%), Control Ultimate Edition (-30%), Civilization VI (-75%), Crysis Remastered (-33%) czy Vampyr (-70%). Jest sporo czasu na przejrzenie promocyjnej oferty Epic Games Store, a nie zdziwi nas, jeśli Steam wkrótce odpowie podobną akcję, więc trzymajcie się mocno za portfele, bo wchodzimy właśnie w okres wyprzedażowy.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic Games Store wystartowało z halloweenową wyprzedażą. Gry przecenione nawet o 75%

 0