Epic Games Store z trzema nowymi darmowymi grami

Epic Games Store z trzema nowymi darmowymi grami

Dla większości pecetowych graczy Steam był preferowaną platformą dla gier wideo, nic więc dziwnego, że po tym jak Epic Games wystartowało ze swoim sklepem, zmuszając ich do korzystania ze swojej platformy za sprawą mocno wyczekiwanych ekskluzywnych produkcji, których na próżno było szukać u Valve (przynajmniej na początku), gracze nie pałali miłością do Epic Games Store (EGS). Uczucia te jednak szybko się zmieniły i ci przekonali się do nowej platformy za sprawą darmowych gier oferowanych na EGS co tydzień, tym bardziej, że bardzo często były to nie zwykłe tanie tytuły indie, a wysokobudżetowe tytuły z najwyższej półki. Epic zaprezentowało swoją najnowszą ofertę, która obejmuje trzy darmowe gry, które powinny trafić w gusta naprawdę różnych graczy.

Epic zaprezentowało swoją najnowszą ofertę, która obejmuje trzy darmowe gry, które powinny trafić w gusta naprawdę różnych graczy.

Pierwszą z trzech darmowych gier jest Killing Floor 2. Zapewne wielu z Was kojarzy ten tytuł, który debiutował na rynku w 2016 roku. Jeśli jednak produkcja ta nie obiła się Wam o uszy, to spieszymy wyjaśnić, że jest to pierwszoosobowy shooter, w którym gracze udają się do kontynentalnej Europy, gdzie grasują mordercze klony nazywany ZED-ami, stworzone przez zbuntowanych pracowników Horizon Corporation. Jest to kooperacyjny tytuł, w którym bawić może się jednocześnie do sześciu graczy w misjach kooperacyjnych (jest też tryb chaotycznej rzeźni ZED-ów dla 12 graczy). Generalnie fani gier, gdzie najpierw pociągamy za spust, a dopiero później myślimy, powinni być zadowoleni, szczególnie jeśli lubią współpracę z innymi.  

Kolejna darmowa gra to Lifeless Planet Premier Edition. Jest to mniejsza produkcja opowiadająca historię astronauty, który poszukuje życia na odległej planecie i odkrywa opuszczone rosyjskie miasto. Gdy już zaczyna myśleć, że jego misja to jedno wielkie oszustwo, tajemnicza młoda kobieta ratuje go przed dziwnym i zabójczym zjawiskiem… Jest to trzecioosobowa gra akcji w klimacie sci-fi, a jej premiera odbyła się w 2014 roku. Ostatnia „darmówka” to The Escapists 2, czyli niezależny tytuł w stylu retro z widokiem z góry, gdzie gracze ryzykują wszystko, by uciec z najcięższych więzień na świecie. Mamy tu okazję odkryć największe zakłady karne, żyć w zgodzie z więziennymi regułami, uczestniczyć w apelach, wykonywać więzienne prace i trzymać się ustalonej rutyny, w międzyczasie pracując nad swoją ucieczką. Po odebraniu gier ze strony sklepu (trzeba się zalogować i posiadać włączoną dwustopniową weryfikację), te pozostają w naszej bibliotece na zawsze.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epic Games Store z trzema nowymi darmowymi grami

 0