Epson XP-15000 z rozszerzonym zestawem atramentów

Epson XP-15000 z rozszerzonym zestawem atramentów

Epson zaprezentował drukarkę fotograficzną XP-15000, która ma pozwolić uzyskać wysoką jakość zdjęcia w formacie A3+. Zaletą urządzenia ma być jego kompaktowa konstrukcja.

Mimo że urządzenie jest niewielkie, można na nim drukować odbitki w formacie A3 i większym. Niezależnie od wyboru czy wydruk ma być czarno-biały, czy kolorowy zastosowany nowy dedykowany zestaw sześciu atramentów Claria Photo HD ma zapewnić dobry wygląd wydruków. Dodatkowy szary atrament ma pozwolić uzyskać czarno-białe fotografie o płynnych przejściach między światłem a cieniami. Dodany czerwony tusz zwiększa przestrzeń kolorów, co pozwala uzyskać bardziej realistyczne, żywsze barwy. Atramenty mają też być bardzo trwałe. Drukarka XP-15000 może drukować także na innych materiałach niż "zwykły" papier, między innymi na grubszym papierze, kartach czy płytach.

Urządzenie może drukować materiały w formacie A3 i większym

epson xp15000

Urządzenie wyposażono w panel LCD o przekątnej 6,1 cm, który ma ułatwić nawigację. Oprócz tego, drukarka ma praktyczne funkcje, takie jak: samoczynne uruchamianie czy tacę wyjściową posiadającą silnik. Jeden z podajników papieru ładowany jest od przodu i mieści do 250 arkuszy A4 oraz podajnik z tyłu mieszczący do 50 arkuszy o formacie A3 +. Urządzenie ma drukować do dziewięciu stron na minutę. Kolejną funkcją jest automatyczny druk dwustronny na formacie A4. Model XP-15000 obsługuje połączenia Wi-Fi oraz Wi-Fi Driect, a także pakiet opcji mobilnych, co ma ułatwić drukowanie zdjęć i dokumentów z dala od biurka. Warto jeszcze wspomnieć, że urządzenie jest kompatybilne z Epson Connect 2: Epson iPrint, Email Print czy Remote Print Driver.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Epson XP-15000 z rozszerzonym zestawem atramentów

 0