ESL startuje z pierwszym całodobowym kanałem eSportowym

ESL startuje z pierwszym całodobowym kanałem eSportowym

Electronic Sport Leaguje (ESL) jest międzynarodową ligą gier komputerowych, a ponadto ta organizacja zajmuje się także organizacją turniejów i zawodów - tak dla profesjonalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z e-sportem. W Polsce, ESL znana jest głównie dzięki tytułom takim jak Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone, Smite czy League of Legends.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele firmy ogłosili, iż w przyszłym miesiącu startują z pierwszym na świecie kanałem poświęconym sportom elektronicznym, który nadawać będzie przez 24 godziny na dobę w każdy dzień tygodnia. Aby zyskać widzów z całego świata, eSportsTV współpracować będzie ze stronami takimi jak Twitch, Hitbox, Azubu oraz Yahoo. Dodatkowo, ESL prowadzi rozmowy z dystrybutorami i operatorami międzynarodowych platform telewizyjnych, by poszerzyć swoją publiczność, która już w tym momencie przekracza liczbę 100 milionów widzów. W poprzednim roku, liga zapewniła ponad 2000 godzin transmisji na żywo z rozgrywek prowadzonych w przeróżnych miejscach na świecie. 

Sport elektroniczny jest aktywny przez cały rok, więc możemy mieć pewność, że wydarzeń do strumieniowania tak szybko nie zabraknie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: ESL startuje z pierwszym całodobowym kanałem eSportowym

 0